Rüyada Pipiyle Oynamak

Rüyada pipiyle oynamak sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sağlığının yerine geleceğine, atılacak adım sayesinde ortaklar arasında iki tarafında çok mutlu olacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, psikolojik olarak düzeleceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, hayatına yeniliklerin geleceğine, işlerin yolunda gideceğine, ne zaman başı sıkışsa hemen yardım elini uzatacak dostlarının sürekli var olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pipiyle oynamak büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, manevi anlamda çok yol katedileceğine, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, büyük başarılar kazanacağına, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre onurlu bir yaşam süreceğine, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, yanındakileri de ekmek sahibi yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkek bebeğin pipisiyle oynamak çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, zorlukların kolayca aşılacağına, hastalıklarının şifasını bulacağına, imkanlarının genişleyeceğine, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine tabir olunur.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, içinin rahatlayacağına, üst makamlara çıkacağına, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, manevi olarak çok rahat edileceğine, büyük mutluluk ve cesaret sahibi olunacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments