Rüyada Pırlanta Görmek

Rüyada pırlanta görmek bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, ferahlığa çıkılacağına, kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların bir araya geleceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına, hasta olanın iyileşeceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına delalet eder.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, büyük bir başarıya ulaşılacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına, modern insanlarla tanışılacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasında pırlanta görmek kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada beyaz pırlanta görmek kısmetin açılacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, itibar göreceğine, mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada birden fazla pırlanta görmek hasret çekenlerin buluşacağına, kavuşacağı huzurla birlikte, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, rahat geçinerek yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyük pırlanta görmek fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, evlerine dünürcü geleceğine, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine alamettir.

Rüyada çok pırlanta görmek anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, daha büyük kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çok sayıda pırlanta görmek zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, tartışmaların tatlıya bağlanacağına, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına alamet etmektedir.

Rüyada değerli pırlanta görmek çok mutlu olacağına, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, daha çok kazanacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada dişte pırlanta görmek umutlanacağına, hayatının yoluna gireceğine, önemli işlerin başındaki kimse olacağına, ikilemde kalınan bir konuda en hayırlı yolun seçileceğine, iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada elinde pırlanta görmek sorunların çözüm bulacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, sonraki günlerin kendisine her zaman iyilik ve hayır getireceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada elmas pırlanta görmek çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, dertlerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada inci pırlanta görmek esenlik bulup, hafifleyeceğine, yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, kendisine zararı dokunan kişilerle tüm gemileri yakacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, yeni bir ev alınacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada kırık pırlanta görmek kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine, kendisini mutlu edecek ve kazanç sağlayacak yeni uğraşlar edineceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, hiç beklemediği ve neredeyse hayatını olumlu yönde değiştirecek bir şeyler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kırmızı pırlanta görmek hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, bankadaki hesabının kabaracağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, kendisini birçok parçaya bölünmekten kurtaracağına, zengin bir hayat süreceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada küçük pırlanta görmek iş konusunda çok büyük arzuları olan rüya sahibinin kendi işine kavuşacağına, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına, insanlığıyla herkese örnek olacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada mavi pırlanta görmek yaşamının hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, bunalmadan, maddi olarak asla daralmadan, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, ailevi sorunların biteceğine, aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, başka bir ülke veya şehirde sunum ya da toplantı içinde bulunulacağına delalet eder.

Rüyada mor pırlanta görmek iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, mutlu olunacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada parlayan pırlanta görmek kimseye kurallarından ödün vermeyeceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, çekilen sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Rüyada pembe pırlanta görmek gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, rahat edeceğine, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, dualarının kabul olacağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada renkli pırlanta görmek eşinin maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren rüya sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, çıkılacak bir seyahatin ardından yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına tabir olunur.

Rüyada sahte pırlanta görmek almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, ferah bir döneme girileceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına inanılır.

Rüyada siyah pırlanta görmek kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada suyun içinde pırlanta görmek talihin yüze güleceğine, geçim derdinin son bulacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tektaş pırlanta görmek Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, birikim yapacağına, sürekli dua alarak yaşayacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine işaret eder.

Rüyada yerde pırlanta görmek kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, vazife aldığı bir projeyi alnının akı ile teslim edebilmek için bu konuda uzman kişiler ile bağlantı kurulacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil pırlanta görmek derin bir nefes alacağına, sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, iş yaptığı ortakları ile uzun soluklu projelerde yer alacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek

Hayırlı akşamlar
Rüyamda evimde daha önce tartışma yaşadığım insanlar vardı meseleyi gündeme getirip hakliliklarini ortaya koyuyorlardı ve bana dost olduklarını söylüyorlardı yaptıkları eleştirilere kulak asmiyordum . Madem dostsunuz alın bakalım bu yorganlardan birer tane deyip yorgan satin almalarını istiyordum. Bu istek karşısında yüzleri eksiyordu. Bende yatak odasına gidip yüzümdeki sivilceyi sıkmaya başladım sivilceden irin yerine pırlanta taş cikti

Melek

Çok teşekkür ederim

Ben

Hayırlı günler. Rüyamda nisanlandigimi ve bir elime pırlanta yüzük ve künyesi diğer elime de altın yüzük takılıyordu. Evimiz iki katlı olmasına rağmen 3 katlı olmuştu ve bütün katlarda misafirler vardı. Ben yüzüklerimi sakladığım yeri bir türlü hatırlayamıyordum ve bulamiyordum