Rüyada Polis Olarak Atanmak

Rüyada polis olarak atanmak işlerinin yoluna gireceğine, yaşanan sıkıntıların ardından çok hayırlı ve güzel günlerin geleceğine, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, büyük bir işin sahibi olacağına, her istediğini elde edeceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada polis olarak atanmak mutluluğa giden yolu bulacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, Allah yolunda bazı hizmetlerde bulunup mazlumlara yardım ederse kısa zaman içinde hayallerini gerçekleştirebileceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, yeniden can bulacağına, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına delalet eder.

Rüyada polis olarak atanmak başarılı ve ses getiren bir firma sahibi olacağına, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yaşanan eksikliklerin giderileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hayırlı ve sevinçli haberler alınacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, ferahlığa erileceğine delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İrem

Rüyamda kpss ye girmiş 67 almışım öylesine tercih yapiyorum daha sonra daha güzelini yazarım diye polis oluyorum yalova diye Tekirdağ gibi bir yeri kazanıyorum gidiyorum kayıt oluyorum geri dönüyorum insanlara söylüyorum. Kuzenim polis onunla karşılaşıyorum oradaki polislerin nasıl insanlar olduğunu anlatıyor. Ne demektir?

Baha

Ben normalde devlet memuruyum ama resmi bir dairede yine memur alımı yapılıyor kalabalık bir yer tek tek isimler okunup görevleri söyleniyor bende varım ve koruma polisi olarak atandığımi söylüyorlar yanimdada bir arkadaşım var

Semra

Rüyamda bir jandarma karakoluna polis olarak atanmışım rüyam o kadar gerçekteki rüyamda hep polis olarak ataniyordum rüyalarım gerçek olmuş diyorum ve çok sevinçli ve mutluymuşum rüyalarım gerçek olmuş diyorum rüyamda