Rüyada Psikoloğa Gitmek

Rüyada psikoloğa gitmek ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, kötü kimselerle karşılaşmayacağına, bir konuda kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, evine daha fazla kazanç getireceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, kimseye muhtaç olmayacağına, helal lokma yiyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada psikoloğa gitmek sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, işinde terfi edeceğine işaret eder.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, kendisiyle gururlanacağına, işlerinin açılacağına, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına işaret etmektedir.

Rüyada psikoloğa gitmek yeni hobiler edinileceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, alınan borçların ve çekilen kredilerin kısa sürede ödeneceğine, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin farklı şeyler deneyeceğine, Allah’ın iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, kazancının çoğalacağına, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, güzel haberler alınacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Simge

Dün gece ailevi durumlardan dolayı ayrıldığımız sevgilimin rüyasını gördüm oda şöyleydi;onun annesi ve benim annem birbirimizi unutmamız için ikimizi aynı piskoloğa götürüyolardı ve onu uzun zaman sonra ilk defa orda görüyodum heycanlanmıştım ve sırayala ikimiz piskoloğun odasına girdik ama konuşmalar yoktu.

Belki Asli

Merhaba , bu sabaha doru rüyamda babam karşıma oturmuştu, üstünde bir atlet vardı, ve bana isterse psikoloğa gidebilirsiniz demişti.
Yüz ifadesini pek hatırlayamıyorum ama sanki sinirli/ endişeliydi.
Ve sadece bunu hatırlıyorum, yani rüyanın nasıl başladığını ve nasıl bittiğini hatırlamıyorum .
Şimdiden teşekkür ederim ve iyi günler dilerim sizlere ❤️