Rüyada Reçel Tatmak

Rüyada reçel tatmak kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, mutluluğunu çoğaltacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada reçel tatmak çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, feraha ermeye, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına alamet eder.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin hayat arkadaşı ile aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, kişinin her türlü zenginliğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına ve hanede mutluluğun hüküm süreceğine, annesinin ve babasının ettiği dualarla sırtının yere gelmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada reçel tatmak başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, bir arkadaşının yaşadığı sorunlardan kurtulması ve kendisini toparlaması için önayak olunacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, ferahlığa çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin küslerin ve dargınların barışacağına, başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, çok önemli başarılara sahip olacağına, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments