Rüyada Renkli Gözlü Bebek Doğurmak

Rüyada renkli gözlü bebek doğurmak kişinin endişe ettiği konuları sabır ve azim göstererek çözebileceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin Allah’ın kendisine hayal ettiklerini yaşama şansı vereceğine, dualarının gerçekleşeceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada renkli gözlü bebek doğurmak toplumda itibarının ve saygınlığının yükseleceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, yaşadığı sürece insanlığa hizmet etmek için her türlü fırsatı değerlendireceğine, başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, bolluk ve berekete kavuşacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada renkli gözlü bebek doğurmak darlıktan ferahlığa çıkılacağına, işlerin bir şekilde düzeltileceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, sosyal hayatında mutlu olacağına, dinç kalacağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine, işyerindeki çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, ferahlığa çıkılacağına, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kar

Gebeyim ve rüyamda doğurduğumu gördüm. Kız mı erkek mi hatırlamıyorum ama gözleri masmaviydi. Evde doğurdum ama sonrasında kendimizi hastanede gördüm. Bebeğimi emziriyor, onunla ilgileniyordum fakat hiç sesini duymadım. Doğduğunda öylece yatıyordu anneme korkarak öldü mü yoksa diyordum annem nefesini dinleyip yok yok diyordu.