Rüyada Renkli İnsan Görmek

Rüyada renkli insan görmek azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, yaşanılan nahoş bir olayı tatlıya bağlamak için gerekirse özür dileneceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, helal ekmek yiyeceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin tövbe edip hak yolunu seçeceğine, rızkının genişleyeceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, hasreti çekilen bir akrabayla hasret giderileceğine, ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki gözü farklı renkte insan görmek fakir fukaraya yardım edileceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, evlat sahibi olacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin kendisine kötü söz sarf eden birisi ile oturup aralarındaki anlaşmazlığı çözeceğine, sorunların tarihe karışacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mavi renk insan görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, sıkıntılarını kendi özgüveni ve temkinli hareketleri sayesinde çözeceğine, içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına rivayet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin manevi olarak çok rahat edileceğine, arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına, arkadaşlar arasında sevilen bir kişi olunacağına, gönül hoşluğu yakalayacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, neşeye, keyfe, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Suna

Mərhəba Ben ruyamda renkli sakizlarla süslenmiş kız gördümde