Rüyada Rüyanın Devamını Görmek

Rüyada rüyanın devamını görmek şen kahkahalar atacağına, aile hayatında sevinileceğine, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, yakın bir dostunun yüküne ortak olacağına, canının ve malının garantide olacağına tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, sevdiği bir kişinin bundan sonra kötü bir duruma düşmesine ve istenmeyen şeyler yapmasına engel olacak bazı yardımların ileride çok işe yarayacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan rüya sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına yorulur.

Rüyada aynı rüyanın devamını görmek güzel bir insan haline geleceğine, gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, her şeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bir kişi tarafından planlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra rüya sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, yeniden doğmuş gibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin borçların ödenmesi ve sorunların aşılması konusunda çok büyük bir mesafe katedileceğine, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına, etrafında sürekli kendini rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski rüyanın devamını görmek çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, yükünün azalacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, başarılı olacağına, küslüklerin, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre hayal edilen şeylere kavuşulacağına, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, güzel günlerin en sonunda geleceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, aile saadetinin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments