Rüyada Rüzgarın Çamaşırları Uçurması

Rüyada rüzgarın çamaşırları uçurması sevap işlemek için uğraşacağına, rüya sahibinin belini büken borçlarından kurtulmasına, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine, çok başarılı adımlar atacağına delalettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kazancının artacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada rüzgarın çamaşırları uçurması kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, planlarının istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına, ferahlığa ereceğine, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine inanılır.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin mutlu ve sağlıklı olacağına, başını ağrıtan konuları konuşarak ya da adli yollara başvuru yaparak çözüme kavuşturacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, şansının hep açık olacağına inanılır.

Rüyada rüzgarın çamaşırları uçurması çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, sorun yaşanılan kişiler ile fikir ve gönül birliği yaparak kendisini bertaraf etmek için uğraşacağına, kişi eğer bekar ise anlayışlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, hayallerin gerçeğe döneceğine, borçlarını bitireceğine, bir şirketler zincirine sahip olunacağına, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alişer

Rüyamda yağmurlu rüzgar çamaşırlarımı sağ tarafa uçurmuş ıslak halinde hepsini balkonun sağ tarafında üst üste durduğunu gördüm sonra aldım onları anlamı nedir acaba?

Alişer

Teşekkür ederim Allah razı olsun İnşAllah

Derya

Rüyamda çamaşırlarin içinde çorap ve iç camasirlar var onları alırken çorapların birazlari düşüyor rüzgar çok kötü ben alamadan uyanıyorum

Hülya

Rüyamda asılı olan iki battaniye renkleri mavi olan bu battaniyelerin rüzgardan savrulup aşağı balkona düşüyor. Bir diğer battaniye ve çamaşırlar uçmak üzereyken çocuklara yüksek sesle çamaşırların uçtuğunu söyleyip yardım istediğimi…

Ayşe

Çamaşırları asmışım rüzgar alıp götürüyor yüksek bir bayırın ormanın icine gidiyor orda başkalarının da çamaşırları vardı karışmış bizim çamaşırlarıla