Rüyada Saçının Koktuğunu Görmek

Rüyada saçının koktuğunu görmek eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, çok saygın bir konuma sahip olacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, ana baba sözü dinlemeye, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, işinde hep başarılı olacağına, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına yorulur.

Rüyada saçının koktuğunu görmek işlerinin başarılı olacağına, dertlerin biteceğine, iyi şeyler yaşayacağına, yüzünün güleceğine, şansının ve kısmetinin bir ömür kendisine hayır getireceğine, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine tabir olunur.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, önünün açık olacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, geleceğine bakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada saçının koktuğunu görmek kariyerinde adım adım ilerlediğine ve çok büyük başarılar kazanıp zengin olacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, yarınlarının kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, sevdiği kimselere yardım ederek aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına, yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancının artacağına, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sueda

Rüyamda saçlarımı yeni yıkamışım güzel kokuyorlar sonra bir arkadaşım gel saçlarını koklayayım diyip çok kötü koktuğunu söylüyor bu ne anlama gelir?

Mihri meyra

Rüyamda arkadaşimla telefon konuşurken arkadaşim saçlarımın cok güzel koktuğunu söylüyor ben de sevinip teşekkür edip saçlarımı kokluyorum cok güzel kokuyor ne anlama geliyor ?