Rüyada Saçının Mavi Olduğunu Görmek

Rüyada saçının mavi olduğunu görmek bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, kazançlı işlere girileceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayan masum bir iş arkadaşına kol kanat gereceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevdiklerine hep layık olmaya çalışacağına yorumlanır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin iyi huyunu ve güzel ahlakını ömrü boyunca terk etmeyeceğine, bir yandan düğün, bir yandan da mutlu haberler alacağına, atılıma geçeceğine, rekabet halinde olduklarına karşı üstünlük ve güç elde edeceğine, takdir toplayacağına, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, zor bir işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada saçının mavi olduğunu görmek işlerinin toparlanacağına, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, doğru iş ortaklığı yapacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, üstünlük elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kişinin mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, başarılı bir kişi olunacağına, eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saçının mavi olduğunu görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, zorlukların üstesinden geleceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin evlatlarını dini kavramlarla büyüteceğine, dileklerin yerine geleceğine, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, çok güzel ve hayırlı bir şekilde bir sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, büyük zararlardan kurtulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments