Rüyada Şahadet Kelimesi Getirmek

Rüyada şahadet kelimesi getirmek küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vazgeçileceğine, bol para kazanacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine, dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, çok büyük mutluluk yaşayacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, yapacağı çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, arzularına kavuşacağına, iş yeri sahibi olacağına alamettir.

Rüyada şahadet kelimesi getirmek rahatının yerine geleceğine, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için büyük fırsatlar yakalayacağına, bir iş için emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine, hayatının hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, kötü kimselerle karşılaşmayacağına, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine işaret etmektedir.

Rüyada şahadet kelimesi getirmek haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, istenen her şeye kısa süre içinde ulaşılacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, daima secde ve şükür edeceğine, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, insanlara her türlü yardımı yapacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, sadece iyi olmaktan ve şifa bulmaktan başka bir şey düşünmeyeceğine, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür rahatlık süreceğine, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, olumsuz bir durumdan çıkış yolları bulacağına, elindeki imkânları çok iyi değerlendireceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Atifet

İyi günler diliyorum, Rüyamda yeni ölmüş olan annemi gördüm. Annem rüyamda suda boğuluduğunu, ağızdan birşeyler çıktığını gördüm o sırada abim telefonla arıyordu çok gereksiz konuşmalar yapıyordu, bende telefonda abime bağırdım çok gereksiz konuşuyorsun annem öldü dedim. Bir baktım ki annem hemen kalkıp oturdu, çok terlemişti.sonrada anneme kelimei şehadet î bağırarak söylemeye başladım annemde içinden dua eder gibi mırıldanıyordu. Sabah ve gündüz niyetine hayırlar olsun.

Atifet

Bu yorumunuz için size çok teşekkür ederim