Rüyada Şahin Saldırması

Rüyada şahin saldırması maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, bir bebek sahibi olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına, başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüya ansiklopedisine göre endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına rivayet eder.

Rüyada şahin saldırması büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, yüksek mertebeye geleceğine, mesleğinde uzmanlık yapacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin dinini yaşayacağına, aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, toplum içinde önemli bir yer edineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada şahin saldırması yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, hatasız ve en başarılı şekilde iş yapmak için çaba gösterileceğine, iyiliklerin çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, uzun bir zamandan sonra derin ve rahat bir nefes alacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı görenin yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, kızı olanların kızını gelin edeceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, çok hayırlı günler görüleceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments