Rüyada Sakal Takmak

Rüyada sakal takmak işsiz ise işe gireceğine, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına yorumlanır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sakal takmak zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, tüm sorunlarının biteceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, sorunların günden güne azalacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin daha güçlü hale geleceğine, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, kurtuluşa ereceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, refah düzeyinin yükseleceğine, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine inanılır.

Rüyada takma sakal takmak engellerin ortadan kalkacağına, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, gireceği işlerden kazanç elde edeceğine işaret eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, endişelerin biteceğine, hak yolunda hayır işleri yapacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nihat

Rüyada annem bana takma sakal takıyordu daha sonra ben yakıştı mı diye sordum oda hayır yakışmadı çıkar diyordu yani böyle hatırlıyorum acaba anlamı nedir?