Rüyada Saksının Düştüğünü Görmek

Rüyada saksının düştüğünü görmek kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, şansının ve kısmetinin ömür boyu açık olacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin pek çok kişiyi idare edeceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada saksının düştüğünü görmek daha kararlı bir kişi olunacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, geçmişini arkada bırakacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre doğruluktan ve hak yolundan ayrılmayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, hayal edilen her şeye kavuşacak bir duruma geleceğine, hem huzur hem de lüks içinde bir hayat geçireceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada saksının düştüğünü görmek büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına yorulur.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, hayırlı bir haber alınacağına, uzun yıllar boyunca mutlu ve mesut bir biçimde yaşayacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments