Rüyada Sana Kızılması

Rüyada sana kızılması dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre çok güzel işlere gireceğine, imkanlarının genişleyeceğine, zamanını Allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada abinin sana kızması düşmanlar ile mücadele edeceğine, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, şeref ve haysiyetin artacağına, yaşamın kolaylaşacağına, büyük kazanımlar elde edeceğine, rütbe edineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ablanın sana kızması rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, bir kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına, yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşayacağına, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada akrabanın sana kızması çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, kendisiyle övüneceğine ve aynı zamanda kendisine gücünü ispat etmiş olacağına, olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, yokluk çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada amcanın sana kızması borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, kendine güvenen kimseleri darda bırakmayacağına, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına yorumlanır.

Rüyada arkadaşın sana kızması yakaladığı başarıların ve kazanımların ardından rakiplerinin üzüleceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, sevdiği ile yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, geçimini insanların yardımı ile sürdüren kimselere el uzatacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının sana kızması hayatının iyileşeceğine, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, iş hayatında çok büyük bir yardım alacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada cumhurbaşkanının sana kızması elinin darlığa düşmeyeceğine, hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, hayata karşı cesaretleneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dayının sana kızması daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerinin bu mekânda ortaya konacağına delalet eder.

Rüyada herkesin sana kızması duaların Allah katında karşılığını bulacağına, ticaretinin genişleyeceğine, hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, işlerinin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada hocanın sana kızması istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, refahının ve varlığının artacağına, işlerin yoluna gireceğine, duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına, büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına alamettir.

Rüyada kardeşin sana kızması huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, son zamanlarda karşılaştığı bir soruna çözüm bulacağına, hayatının neşe ve sağlıkla geçeceğine yorulur.

Rüyada kayınpederin sana kızması yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, arkadaşlarının yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına delalet eder.

Rüyada kayınvalidenin sana kızması kurulu bir düzenin sağlanacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine yorulur.

Rüyada kaynananın sana kızması her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, üzüntüden sonra ferahlamaya, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışıldığı sırada gelen bir yardım ile bu durumdan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada kocanın sana kızması çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına işaret eder.

Rüyada müdürün sana kızması tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, yapılacak çok güzel işler ile rakiplere fark atılacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün sana kızması yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin adamın sana kızması yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, işlerini kısa zamanda büyüteceğine, yüzünün güleceğine, deyim yerindeyse eşinin yar ve yardımcısı olacağına, birlikte çalıştığı kişiler ile işbirliği içinde olacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin sana kızması herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, mevcut sorunların ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, satın alacağı yeni bir ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada teyzenin sana kızması çok daha güçlü biri haline geleceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, çok zengin olmasa dahi kimseye el açmadan ömrünü tamamlayabileceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, özgüveninin artacağına, bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sana Kızılması” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. rüyamda bir asansöre bilmiştim ve asansor dönerek düştü. bu sırada yanımda bir akraba kızı vardı. bir ay sonra yine bir binanın asansörüne binerken yanımda önceki rüytada gördüğüm akraba kızı vardı ve beni binme diye uyardı. bende biey olmaz dedim ve bindim. asansör düştü 🙂 ve beni kurtarmaya gelenler ne alakası varsa beni deli sandılar ve tımarhaneye kapatılar. bende oradan kaçtım. rüya bu kadar

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hayata, sevince ve yola işarettir. Rüya alimlerine göre şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine; kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına; huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine yorulmalıdır.

 2. Akrabalarım ( yengem, kuzenimin karısı, kuzenlerim) dere gibi biryerde toplanmisti sanırım ya piknik ya da işleri vardi. Bizde yola çıktık yanımda kuzenim annem ve sanırım ablam, ardından ben gitmek istemedim anne ben buraya gelmem ya evde ödevlerim işlerim var dedim sonra biraz hafiften tartıştık bunu duyan yengelerim falan toplu bir şekilde bana kizdilar bağırdılar ve o an çok utanmıştım ve pişman olmuştum, yerin dibine girdim, onlar sustu ama ben ablamın ve bana bagirmayan evli kuzenimin yanına gittim saçma ama biraz konuştuk ve boyumuzu olctuler aynı çıktık ardından tıra bindik benim yasitim kuzenlerle ve bizi gezdirdiler ben biraz zor bindim ve çekinerek konuşuyordum tırı süren kişilerle . Umarım cevaplarsiniz cok karmaşık ama.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya çözümlere, olaylara ve ilişkiye yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına; yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına; kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine rivayet eder.

 3. Ruyamda bir adam, ya benim arkadaşım yada erkek arkadaşımış. Bana kızıyor ve herseyi benim tersime, zıtıma yapıyor ama ben sadece öyle bakıyorum, kızdığımı hatırlamıyorum. Sonra onla arabaya bindiğimizi hatırlıyorum, lüx spor araba, ben arkada oturuyorum.şimdi seni buraya götürüyorum bende başka yere gideceğim diyor. Götürdüğü yer sinema salonu gibi bir yer ama o beni kızdırmak için yanıma gelmiyor başka sinema salonuna gidecekmiş.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız yaşama, paraya ve harcamalara yorulmalıdır. Rüya tabirine göre daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına; kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına; hesap yapmadan, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına rivayet eder.

 4. Merhaba rüyamda oğlumun bana kızıp bağırdığını kapıyı çarptığını gördüm.Teşekkürler.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız iyiliğe, kısmete ve huzura tabir olunur. Rüya tabirine göre yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına; fırsatlarla, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine; mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim