Rüyada Sarı Toprak Görmek

Rüyada sarı toprak görmek hayatında olumlu değişiklikler olacağına, yaptıklarıyla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, uzun bir zamandan beri yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin bir kişiyle güzel günler geçireceğine, insanlara iş öğreteceğine, zaferlere doymayacağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına delalet eder.

Rüyada altın sarısı toprak görmek iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına işaret etmektedir.

Rüya sözlüğüne göre kafasının rahat edeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, keyiflerinin yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kazılmış sarı toprak görmek hayatında yapacağı bir değişikliğin kendisine uğur getireceğine, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılmayıp garanti işlere müdahil olacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, arif ve alim kimseler arasına gireceğine rivayet eder.

Bu rüya rızkın ömür boyu süreceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Manolya

Merhabalar. Dedemin abisi vefat etti rüyayı gördüğüm gün yedisiydi. O gece ölen abisini sarı toprak (kuru) mezarda gördüm ve üstü dedemin emriyle açık bırakılmıştı.( bu arada dedem de abisi vefat etmeden önce kalp krizi geçirmişti ) nedeninin ziyaretine gelen insanların onu görebilmesi için olduğunu bize tembihledi. Kendisi gerçek hayatta inşaatçılık işiyle meşguldu.