Rüyada Sarımsak Kabuğu Görmek

Rüyada sarımsak kabuğu görmek aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, borçlarından kurtulacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, duygularını ifade etme imkanı elde edeceğine, yeni işlere girileceğine, çok güzel adımlar atılacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarımsak kabuğu görmek ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, sorunlarını ve zorluklarını aşmayı bileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin yaşanacak bazı olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, kısmetlerin artacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada soğan sarımsak kabuğu görmek güzel bir ilişkiye başlanacağına, oturduğu makamın sarsılmayacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, kısa zaman içinde çözmek için boğuştuğu sorunun üstesinden geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin hakkıyla kazanca, sevinçli bir haber alınacağına, gelecekte darlık çekilmeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin

Rüyamda annemlerin evde yerde hep sarımsak kabukları var annem yere atmış kabukları bende temizlenmeye çalışıyorum

Yasemin

Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık

Şükran

Rüyamda sarımsak soruyorum. Bir kadın geldi kabukları ortalığa savurdu. Neden böyle bir şey yaptın ben asla insanlara zarar verecek birşey yapmam dedim

Şükran

Dilinize sağlık çok teşekkür ederim