Rüyada Bisiklet Sürmek

Rüyada bisiklet sürmek ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, gerçekleştirilen projeler sayesinde yüksek kademelerde çalışmaya başlanacağına, düşmanından kurtulmaya, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, yaptıkları ile adından söz ettirmeyi başaracağına alamet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, parasının her zaman bereketli olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ablayla bisiklet sürmek bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada akşam bisiklet sürmek yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, kendisi için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına delalettir.

Rüyada anneyle bisiklet sürmek kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, yeni yatırımlar yapacağına, patronlarının gayretli çalışmasını fark edip, karşılıksız bırakmayacağına alamet eder.

Rüyada asfaltta bisiklet sürmek zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ayakta bisiklet sürmek hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine, makbul olan şeylere yorulur.

Rüyada babamla bisiklet sürmek iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına delalet eder.

Rüyada başkasının bisiklet sürmek zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, Allah’ın izni ile her zaman başarılı ve bol rızklı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebek bisikleti sürmek eski dostları ile yeniden bir araya geleceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz bisiklet sürmek herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, insanlarla iyi geçinmek için gerekli şeyleri yapacağına ve kalp kırmayacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada büyük bisiklet sürmek ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, yakında gelecek olan bir paranın işleri yürütmek için kullanılacağına, umutlanacağına ve hayata karşı pozitif yaklaşacağına işarettir.

Rüyada buzda bisiklet sürmek kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada caddede bisiklet sürmek gam ve keder çekmeyeceğine, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, alınan güzel haberler ile sevinileceğine alamet eder.

Rüyada camide bisiklet sürmek bol paralı bir döneme girileceğine, hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına işaret eder.

Rüyada çamurda bisiklet sürmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, afiyette olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çatıda bisiklet sürmek kırgınların ve küskünlerin barışacağına, işlerinin artacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına yorumlanır.

Rüyada çimende bisiklet sürmek çok daha iyi başarılar kazanacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine alamettir.

Rüyada çimlerde bisiklet sürmek çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok iyi bisiklet sürmek insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çölde bisiklet sürmek hayatın hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada dağda bisiklet sürmek karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada deniz bisikleti sürmek ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine alamet etmektedir.

Rüyada derede bisiklet sürmek ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada direksiyonsuz bisiklet sürmek iş hayatında çok büyük kar edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada elbiseyle bisiklet sürmek istediği her şeye sahip olacağına, konforunun artacağına, yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada elektrikli bisiklet sürmek geleceğin çok parlak ve güzel olacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşimle bisiklet sürmek aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada eski bisiklet sürmek derdin sona ereceğine, hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yüzünü Kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine işarettir.

Rüyada evde bisiklet sürmek ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, canlanacağına, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada frensiz bisiklet sürmek bundan sonra ortaya koyacağı bütün çalışmaların çok hızlı bir şekilde dikkat çekeceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada gökyüzünde bisiklet sürmek büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, başarıya giden yolların açık olacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar mutlu olacağına yorulur.

Rüyada gözü kapalı bisiklet sürmek yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine inanılır.

Rüyada hastanede bisiklet sürmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, moral bulacağına, hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada havuzda bisiklet sürmek iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bir sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine, muradına ereceğine, bahtının açık olacağına rivayet eder.

Rüyada hızlı şekilde bisiklet sürmek güzel sözler işiteceğine, çok büyük zorluklar atlatacağına, insanlara yol göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki kişilik bisiklet sürmek gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada kalabalıkta bisiklet sürmek elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, ün ve itibar sahibi olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada kar üzerinde bisiklet sürmek bol rızık ve para sahibi olacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, sevdiğine kavuşarak, muradına ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada karanlıkta sokakta bisiklet sürmek elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, maddi sıkıntıların biteceğine delalet eder.

Rüyada karda bisiklet sürmek hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağına ve dünyadaki her zevkten tadılacağına, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kardeşle bisiklet sürmek gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, imkanlarının genişleyeceğine, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedinin bisiklet sürmesi hedeflerin gerçekleştirileceğine, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, daha güzel bir hayata sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı bisiklet sürmek ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine delalet eder.

Rüyada kışın bisiklet sürmek hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada köyde bisiklet sürmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, sorunların çözüme kavuşturulacağına alamettir.

Rüyada küçük bisiklet sürmek kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine yorulur.

Rüyada kumda bisiklet sürmek işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada kumsalda bisiklet sürmek eski güzel günlerine döneceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına işarettir.

Rüyada kuzenle bisiklet sürmek yoksul için zenginliğe, kişi tarım ile meşgul ise mahsullerinin fazlalaşacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine rivayet eder.

Rüyada lüks bisiklet sürmek yeni dostlukların başlayacağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada merdivende bisiklet sürmek yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına, dilediği gibi harcama yapacağına alamettir.

Rüyada mezarlıkta bisiklet sürmek kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına, bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup tek tek yardım edeceğine, çok büyük paralar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada motorlu bisiklet sürmek önemli bir lider haline geleceğine, hayattan her istediğini alacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada oğlumun bisiklet sürmesi başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, hayatın tadına varacağına alamet etmektedir.

Rüyada okulda bisiklet sürmek sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ölünün bisiklet sürmesi hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına alamettir.

Rüyada ormanda bisiklet sürmek sıkıntıların sona ereceğine, verdiği isabetli kararların çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, kalabalık aile toplantılarına katılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ormanlık alanda bisiklet sürmek yeni iş kapılarının açılacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada otobanda bisiklet sürmek zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, kendisine ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada parkta bisiklet sürmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pazarda bisiklet sürmek güzel bir hayatı olacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, güzel bir hayatı olacağına işarettir.

Rüyada pedalsız bisiklet sürmek sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına, uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sahilde bisiklet sürmek yüklü miktarda para kazanacağına, bir konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, bedenen de ruhen de şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarı bisiklet sürmek işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, kısmetin ve talihin açılacağına alamet eder.

Rüyada şarjlı bisiklet sürmek zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine, sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğinle bisiklet sürmek kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, başarıya ulaşacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına delalet eder.

Rüyada siyah bisiklet sürmek maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, konuşarak sorunlarını çözeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına tabir olunur.

Rüyada su bisikleti sürmek kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada tahta bisiklet sürmek Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, daha iyi mağazalardan giyineceğine inanılır.

Rüyada tarlada bisiklet sürmek hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, yüzünün güleceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına yorumlanır.

Rüyada tek teker bisiklet sürmek imkânlarının çoğalacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada tekeri patlak bisiklet sürmek tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, dertlerinin biteceğine, sağlığının yerine geleceğine, dileklerinin kabul olacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada trafikte bisiklet sürmek anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, göğsünün kabaracağına, kendine geleceğine delalettir.

Rüyada uçarak bisiklet sürmek eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, refah düzeyinin gittikçe artarak ilerleyeceğine, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına alamettir.

Rüyada uçurumda bisiklet sürmek hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, kötü günlerinden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzun süre bisiklet sürmek Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada vitesli bisiklet sürmek düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yarış bisikleti sürmek bazı kimseler sayesinde eline pek çok olanağın geçeceğine, umutların, çabaların ve emeklerin meyve vereceğine, önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya alamet eder.

Rüyada yeni bisiklet sürmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada yeşil bisiklet sürmek içinin kıpır kıpır olacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yokuş yukarı bisiklet sürmek yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına yorulur.

Rüyada yokuşta bisiklet sürmek yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, kazancını günden güne daha da arttıracağına yorumlanır.

Rüyada yüksek bisiklet sürmek aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine, zorluklara karşı yılmayacağına ve eninde sonunda zafere ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada zorlanarak bisiklet sürmek kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yağmur

Bisiklet sürerek eve dönüyordum. Önümdeki bisikletli kadını takip ettim, öğretmendi galiba. Daha önce böyle dönmemiştim eve, dedim. Şalımı unuttum. Teyzeleri gördüm, pazardan döndük onlar otobüse bindi. Herkes elindekini bana vermeye başladı, annem elimden aldı üç torbaya bölüştürdü.

Gulay

Rüyamda bisikletle ara sokaklardan dolaşıyorum hatta Bi evin içinden geçiyorum sonra çok yoğun akan su var ordan geçemem diye baska evlerin arasina giriyorum çıkış yok Bi ailenin evinde duruyorum oradaki adam bana yardımcı olucagini söylüyor ve bisikleti duvardan öteye geciriyor benide geçiriyor duvardan öteye 40 lira istedi bende bunun için sonra bisikletimi binip gidiyorum duvarın üstünde saksıda rengarenk açmış cicekler vardi

Gulay

Allah razı olsun

Carmen

Rüyamda karşılıksız sevdiğim erkek(aynı okulda öğretmeniz) bisiklet sürerek benim sınıfımın önünden geçti,sonra sınıfımın tam karşısındaki asansöre binmek için bisikletten indi ve bana biraz utangaç şekilde gülümsedi

Carmen

Teşekkürler

rüyagördüm67

rüyamda yakın arkadaşım ve eski nişanlısı bisiklet sürüyorlar bir tepeye geliyoruz arkadaşımın başında kask var tam kapatmamış yılık duruyor başında eski nişanlısı fotoğraf çekiyor sonra o onu fotoğraf çekiyor ardından eski nişanlısı gel senide fotoğraf çekeyim diyor ben yok istemiyorum diyorum

Kürşat

Rüyada ağaçlık bir alanda, yol üzerinde bisiklet sürüyorum karşıdan eski erkek müdürüm geliyor dur gitme diyor bende yolun kenarından giderim diyorum karşıdan bir araba yanımdan geçiyor sonra yolda inek pisliği üstü kurumuş üzerinden bisiklet ile geçtim uyandım bekar

Samet

Rüyamda benzinle çalışan bir bisikletim vardı, ve ben benzinliğe girip benzin aldım,sonra ellerimi yıkadım ellerimden kir akıyordu,ve bunları yaparken başka bir ülkedeydim çok güzel ve hızlı bir bisikletti…