Rüyada Sarmaşık Çiçek Görmek

Rüyada sarmaşık çiçek görmek hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, hayatın kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, eğitim hayatında başarıların artacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, girdiği ortamlarda hep ilgi odağı haline geleceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada evde sarmaşık çiçeği görmek kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, örnek insan olacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, birçok yeni fikir edinileceğine, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, rahata erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına alamettir.

Rüyada evin içinde sarmaşık çiçek görmek rızkın genişleyeceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, gönlünün feraha ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mor sarmaşık çiçek görmek iş konusunda kısmetin açılacağına, ferahlığa çıkılacağına, elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, yeni bir yol çizileceğine, hayali kurulan eve ulaşmaya, yeni ve faydalı bir alışkanlık edinileceğine, kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, güçlükle elde edilecek başarıya yorumlanmaktadır.

Rüyada saksıda sarmaşık çiçek görmek hastalıklarının düzeleceğine, dininden vazgeçmeyeceğine, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, maddi gücünün katlanacağına, tartışmaların sonlandırılacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin memur ise daha iyi bir yere tayininin çıkacağına, aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ESRA TAYFUR

Rüyamda tepeye 7 tane Çam ağacını yan yana gördüm ve bunların dibine Kız kardeşim bamya ve Sarmaşık ekmiş ve bu Sarmaşık ve bamyalar bir gün içerisinde hem büyümüş hem de toplanılacak hale gelmiş bayağı bamya bamyalar çok güzel toplanılacak hale gelmişti Ben biraz topladım zamanım olmadığı için kardeşimi çağırdırdım kimse toplamasın Kardeşim geldi topladı hepsini ben de uçarak işime gittim ve ben uçuyordum

Barıs

Merhabalar hocam rüyamda bir yerleri sarmaşık sarmıştı. Üzerlerinde ateşte vardı ama yanmıyorlardı. Sanki bir şeyi koruyor gibilerde. Yorumlarsanız sevinirim