Rüyada Sarmaşık Tırmanmak

Rüyada sarmaşık tırmanmak lüksüne lüks katacağına, dualarının karşılığını alacağına, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, daha kararlı bir kişi olunacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına işaret eder.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin onurlu bir hayat süreceğine, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, kısmetlerin artacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına alamet etmektedir.

Rüyada sarmaşık tırmanmak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, büyük işlere girileceğine, kendi patronu olacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, dini inançların güçleneceğine, elinin dara düşmeyeceğine delalet eder.

Rüyanın tabirine göre sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, geleceğinin hayır ve güzellik getireceğine, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sarmaşık tırmanmak el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, hayırlı işlerin birçok insana fayda getireceğine, esenliğe kavuşacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, bir konuda söylediklerinin çıkacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments