Rüyada Satın Almak

Rüyada satın almak manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, cebinden parasının eksilmeyeceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına tabir olunur.

Yorumcuya göre rüya sahibinin rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, hasret giderileceğine, gayrimenkul işine girileceğine, evlat sahibi olacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına rivayet etmektedir.

Rüyada abajur satın almak kendine olan güvenin tazeleneceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada açma satın almak uzun zaman önce ara verilmiş bir okula devam edileceğine, kazancının her geçen gün artacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada acur satın almak rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada ada satın almak insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına inanılır.

Rüyada ahududu satın almak sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, atılıma geçeceğine, yapılan işin bol kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada ajanda satın almak büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada akvaryum satın almak güç ve kudret kazanacağına, çok hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada alabalık satın almak meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada albüm satın almak mali anlamda rahatının yerinde olacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına işarettir.

Rüyada alkol satın almak sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, kimseyi yapmadığı şeylerden sorumlu tutmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada altın gerdanlık satın almak rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına, gönlünden geçen her şeye kavuşan, mutlu bir insan olunacağına, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın zincir satın almak zahmetli bir işin altından kalkılacağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada alyans satın almak işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, üstlenilen bir görevin ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ampul satın almak kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada anahtar satın almak manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anahtarlık satın almak hayır getirecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, makama ve rızka sahip olacağına, hayırlı günlerin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ananas satın almak herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, kendi başının çaresine bakacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına işaret eder.

Rüyada antika satın almak saygınlığına leke sürülmeyeceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada apartman satın almak dost sandığı kişilerin gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, çok iyi günler göreceğine, kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada araç satın almak kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana sahip olacağına, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arpa satın almak karanlık geçen günlere güneş doğacağına, işlerinin düzene gireceğine, kısa süre içinde büyük maddi gelir elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüyada aseton satın almak kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, birlikte çalıştığı kişiler ile işbirliği içinde olacağına, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine alamettir.

Rüyada askı satın almak hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına inanılır.

Rüyada aslan satın almak hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, kalıcı başarıyı yakalayacağına alamettir.

Rüyada aşure satın almak muradına ereceğine, huzursuzluklarından kurtulacağına, saygınlığa alamettir.

Rüyada atkı satın almak mutlu ve sağlıklı olacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ayçiçeği satın almak sevdiği kişiler ile yeni işlere imza atacağına, elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine tabir olunur.

Rüyada ayı satın almak kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine, yüksek moral sahibi olunacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine rivayet eder.

Rüyada badi satın almak hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, rahatının ve konforunun yerine geleceğine, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bağırsak satın almak gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bağlama satın almak rahat edeceğine, ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, amaçlarına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bakır satın almak geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine tabir olunur.

Rüyada bakkal satın almak helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine alamet eder.

Rüyada baklava satın almak alım zorluğu yaşamayacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, geçim derdinin biteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada bakliyat satın almak işinde ve kariyerinde ilerleyeceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, birlikte olduğu kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bal kaymak satın almak girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, evli olması durumunda evlat sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada balık görmek satın almak çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, yakın bir vakit sonra içinde bulunduğu talihsiz durumun sona ereceğine, yaptığı makbul ve hayırlı işler sayesinde sevdikleri ile daha bir yakınlaşacağına inanılır.

Rüyada balon satın almak en gösterişli arabalara bineceğine, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine yorumlanır.

Rüyada balta satın almak başarı ve zafer kazanacağına, rızık bolluğu içinde olacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada banka satın almak yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada barbunya satın almak çok hayırlı işlere girileceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, yazgısının güzelleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada baskül satın almak düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine delalet eder.

Rüyada baston satın almak bol kazanç elde edeceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada baykuş satın almak hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına, kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine yorulur.

Rüyada bazlama satın almak maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, eğitim aldığı branşa ve yeteneklerine göre bir işe gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bebek beşiği satın almak sevinçli ve güzel bir haber alınacağına, ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada benzin satın almak kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, kalkınacağına, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada beyaz peçete satın almak iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına, bol nimete kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada bezelye satın almak çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, düşmanlarımızı alt etmeye, sevdikleri ile bol muhabbette olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada biberon satın almak yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, asla harama el uzatmayacağı gibi, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada biblo satın almak iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, manevi bir rahatlama yaşanacağına işaret eder.

Rüyada biçerdöver satın almak dertlerin dermanının bulunacağına, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, aldığı iyi aile terbiyesi ve eğitim sayesinde herkesin takdirini toplayacağına alamettir.

Rüyada bikini satın almak evlilik yolunda bir adım atılacağına, malının, parasının ve makamının artacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bıldırcın satın almak kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bilgisayar satın almak iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, güzel günler geçirileceğine yorumlanır.

Rüyada bira satın almak neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, harcama gücünün artacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bisküvi satın almak işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, bekar ise evleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada bitki satın almak iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına, karşısına çıkan bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boğa satın almak verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına yorulur.

Rüyada böğürtlen satın almak güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına, yeni maddi kapıların size açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bomba satın almak sevinç ve mutluluk dolu günler yaşanacağına, kişinin muradına ereceğine, hayatının yoluna gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada börülce satın almak aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, hayırlı günlerin geleceğine, hem iş hem de aile yaşamında huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada boza satın almak yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, çok iyi bir kariyer edineceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada brokoli satın almak inanca ve cesarete sahip olacağına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada buğday satın almak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bulgur satın almak şansın yüzüne güleceğine, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına, yaşanan bir tatsızlığın çözüme ulaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada büyük kepçe satın almak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çadır satın almak sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, her anlamda feraha kavuşacağına alamettir.

Rüyada cafe satın almak kendi işine kavuşacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, maddi olanakların iyileşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin gerçek olacağına, bağışıklığın güçlenmesinden ötürü sağlık sorunlarının yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada çağla satın almak hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine yorumlanır.

Rüyada çakı satın almak rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çakmak satın almak evin gelirinin artacağına, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, eşine olan sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada cam kavanoz satın almak daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, sorunların biteceğine, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, önceki zararın telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada cam satın almak yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, sayesinde fakir fukaranın doyacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada cami satın almak ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına ve refaha ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada çaydanlık satın almak kötü işlere girmeyeceğine, sorunların ortadan kalkacağına, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak haberler alacağına delalet etmektedir.

Rüyada çekyat satın almak istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, yapılan bütün işlerde çok büyük karlar edileceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine yorumlanır.

Rüyada çember satın almak rahatının, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına tabir olunur.

Rüyada çerez satın almak yoğun duygular yaşayacağına, işlerin yoluna gireceğine, geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çeşme satın almak moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, yüzünün güleceğine, çıkacağı bir yolculuğu sağ salim bitireceğine delalettir.

Rüyada cetvel satın almak hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, yatırımlarından istediği kazancın üzerinde bir gelir elde edeceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çeyiz satın almak hayatının her döneminde bolluk ve bereket göreceğine, aile hayatına adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, maddi gücünün katlanacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ciğer satın almak önemli işler yapacağına, çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çilek satın almak sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cımbız satın almak karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada çimento satın almak kendisi için isabetli kararlar alacağına, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına tabir olunur.

Rüyada cips satın almak birlikte çalıştığı kişiler ile işbirliği içinde olacağına, yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, esenlik bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çıra satın almak aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, büyük kazançlar sağlanılacağına, nimet ve berekete ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çivi satın almak kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine işarettir.

Rüyada çökelek satın almak yeni bir birlikteliğin can bulacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çömlek satın almak düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine delalet eder.

Rüyada çorba satın almak rakiplerini geride bırakacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çevresinin kendisine her anlamda destek verecek kimselerle dolacağına delalet etmektedir.

Rüyada çörek satın almak kendisine gelir getiren yolların açılacağına, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada cübbe satın almak birikim yapma fırsatı elde edeceğine, zenginliğinin alıp yürüyeceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada dağ satın almak hayatın güzelliklerini doyasıya yaşayacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada darı satın almak iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, mesleğinde saygınlığının ve zaferlerinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada davul satın almak zor zamanların geride kalacağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, hayatında sevindirici gelişmelerin olacağına rivayet eder.

Rüyada demir satın almak tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına inanılır.

Rüyada demlik satın almak güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bitirileceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada deniz kabuğu satın almak gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına, iyi gününü de, kötü gününü de sevdikleri ile paylaşacağına, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada deniz satın almak vatana, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada depo satın almak kendisini ailesine ve sevdiklerine adaması sayesinde huzur bulacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, günahtan kaçınarak yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada dereotu satın almak hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada dergi satın almak özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine yorumlanır.

Rüyada deri satın almak keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin yerinde kalacağına, gönül gözünün açılacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada deve satın almak elde bulunan maddi imkânların rahat bir şekilde kullanılacağına, yeni işlere atılacağına, mutlu günlerin yakında olduğuna alamettir.

Rüyada diş fırçası satın almak yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, yeni gireceği bir ortamın yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada diş macunu satın almak işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına yorulur.

Rüyada dolar satın almak sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, sevdiği birinin sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine alamettir.

Rüyada domuz satın almak çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, sonu hayırlı olacak bir izdivaca, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına işarettir.

Rüyada don satın almak eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, güzel günler geçireceğine, borçların kısa sürede kapanacağına delalettir.

Rüyada dondurma satın almak hayatının belli bir rutine oturacağına, evlilik için gün sayılacağına, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada döner satın almak elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, başarılar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada döşek satın almak yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada döviz satın almak daha sonra kendisi için çok uygun olduğunu düşündüğü bir karar vereceğine, uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, yatırımlarının büyüyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada düğün salonu satın almak çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kendine olan öz güvenini tazeleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada duvak satın almak parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada düve satın almak isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket ihsan olunacağına delalet eder.

Rüyada eczane satın almak elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, hayatının istediği gibi yürüyeceğine yorumlanır.

Rüyada eldiven satın almak uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına tabir olunur.

Rüyada elek satın almak kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, çevresinde saygınlık göreceğine, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada elmas satın almak çevresindeki kişileri de araya sokarak sorun yaşayan bir yakınına destek olacağına, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada emlak satın almak eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada emzik satın almak başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına tabir olunur.

Rüyada enginar satın almak hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada erzak satın almak hayatının kolaylaşacağına, yapılan işlerin sonunda helal para ve mal kazanılacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine yorulur.

Rüyada eski konak satın almak büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada fabrika satın almak hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, hayırlı bir terfi alınacağına delalettir.

Rüyada ferace satın almak yaşamının her geçen gün iyiye doğru gideceğine, çok mutlu bir hayat sürüleceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada fermuar satın almak yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, değişik iş kollarına yöneleceğine, işlerinin başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada fesleğen satın almak tövbelerin amacına ulaşacağına, deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kendisini kurtaracağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada fil satın almak yardımı ile dardaki kimselere ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin bir bir işleme koyulacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada film satın almak yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, bilge ve alim kimse haline geleceğine, ferahlığa çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada forma satın almak kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gazete satın almak ters giden işlerin yoluna sokulacağına, yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, hayırlı ve iyi kalpli kişilerle tanışacağına işaret etmektedir.

Rüyada gazoz satın almak başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, yeni işlere gireceğine, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada gecekondu satın almak kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına, keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada geyik satın almak dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, sorunların aşılacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine alamet etmektedir.

Rüyada gitar satın almak kötü işlere girmeyeceğine, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, mal ve varlık sahibi olacağına delalettir.

Rüyada göl satın almak huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, kendisini toparlayacağına ve hedefindeki hayalleri bir bir başaracağına, imkanlarının artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gözleme satın almak erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine yorumlanır.

Rüyada greyfurt satın almak meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, sürekli yakınında bulunan kişiler ile dayanışma içinde kalacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gübre satın almak rahatsızlıkların tedavi edileceğine, kendisini iyi hissedeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gül buketi satın almak hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına, çok büyük fırsatların ele geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada güllaç satın almak tartışmalı durumların sona ereceğine, çevresinde zenginliği ile nam salacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada gümüş satın almak rakiplerine karşı zafer kazanacağına, biraz dinleneceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına inanılır.

Rüyada güveç satın almak zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yeni bir hayat kurulacağına, yapılan yanlışların tekrar edilmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hamam satın almak aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, elde edilecek menfaatlere yorumlanır.

Rüyada hamsi satın almak sağduyusu ve ustalığı sayesinde karşısına çıkan sorunları hemen aşmayı başaracağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada hamur işi satın almak hayırlı haberler alınacağına, aradığı kişiyi bulacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada han satın almak çocuğunun kendisinin kadrini ve kıymetini bileceğine, kendisi için çok isabetli bir şey yapmış olacağına, ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine rivayet eder.

Rüyada hap satın almak kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hastane satın almak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına alamettir.

Rüyada havuç satın almak ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, büyük bir aşk yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada hayvan ahırı satın almak büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada hediye satın almak şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine işaret eder.

Rüyada helikopter satın almak kendisine hayırlı kapıların açılacağına, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacağı çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, şansın çalışmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada heykel satın almak geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada hindistan cevizi satın almak eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, hatalarını telafi etme yoluna gideceğine inanılmaktadır.

Rüyada hıyar satın almak ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, partneri ile çok faydalı bir ortama gireceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına alamet eder.

Rüyada holding satın almak uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada hoparlör satın almak kiracı olmaktan kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, çok sevilip sayılacağına rivayet eder.

Rüyada hurda satın almak mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada içecek satın almak sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada içki satın almak maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine işaret eder.

Rüyada iğde satın almak hayırlı ve güzel haberler alacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, konforunun ve neşesinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada iğne oyası satın almak bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, düşmanlarını alt edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ıhlamur satın almak geçim sıkıntısı çekilmeden istediği hayatın yaşanılacağına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ihram satın almak çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde bereketin ve verimin artacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada inci satın almak yakın bir zaman içinde yaptığı bir şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına rivayet eder.

Rüyada irmik satın almak başarısının kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ışık satın almak uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine işarettir.

Rüyada ısıtıcı satın almak rütbe alacağına, kendi işini kurarak ya da prestijli bir şirkette iyi bir mevkide işe başlayarak daha büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada işkembe satın almak üzüntüden sonra ferahlamaya, refah içinde olunacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine yorumlanır.

Rüyada ıstakoz satın almak elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, içinin rahata ereceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine inanılır.

Rüyada jilet satın almak rahat bir yaşama kavuşulacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaban satın almak hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine işaret eder.

Rüyada kabir satın almak yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine delalettir.

Rüyada kabristan satın almak ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve hasret giderileceğine, barış ve sevgi ortamında bulunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kadayıf satın almak kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, hayatından huzurun, bolluğun, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine inanılır.

Rüyada kadeh satın almak olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kadın satın almak mevcut kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kafes satın almak aile bireyleri ile birlikte yapılacak bir işten alınterinin fazlasıyla karşılığını bulacağına, kafasını yastığa rahat koyacağına, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kahvaltılık satın almak büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada kahvehane satın almak kalkınacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, konferans ve seminerlere katılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaktüs satın almak zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, kendini çok iyi hissedeceğine, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kalem ucu satın almak sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, içinden çıkılmaz hallere düşen bir kimseye destek olunacağına, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına alamet eder.

Rüyada kamera satın almak iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, kazancının artarak rızkın günden güne genişleyeceğine rivayet eder.

Rüyada kan satın almak kurtuluşu bulacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, kalp kırıklığına yol açılan durumları güzel sözler sarf ederek tatlıya bağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kanarya satın almak sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kapı kolu satın almak girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, çok büyük çalışmalara girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada kaplan satın almak geçimin daha kolay hale geleceğine, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kaplumbağa satın almak elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, yaşama dört elle sarılacağına, evliliğin daha güzel ve hoş muhabbette gitmesi için bazı kararlar alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kar satın almak ruhun ve kalbin rahat edeceğine, yaşamına huzurun geleceğine, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada karabiber satın almak zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, günahlarından tövbe etmeye, biraz dinleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada karaciğer satın almak alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine inanılır.

Rüyada karanfil satın almak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, hayatın kendisine başarı ve zenginlik getireceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına inanılmaktadır.

Rüyada karides satın almak yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına, zengin bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada karyola satın almak kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, mutluluktan bolca nasipleneceğine inanılır.

Rüyada kaşar satın almak mal mülk sahibi olunacağına, çok başarılı olacağına, yeni bir ortama girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada katmer satın almak mutlu olacağı mesajlar geleceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan kısa süre sonra kurtuluşa erileceğine, önemli kararlar alacağına inanılmaktadır.

Rüyada kavurma satın almak iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kayısı kurusu satın almak başarıları ile adından söz ettireceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına işarettir.

Rüyada kaz satın almak uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada keçiboynuzu satın almak aile bireylerinin mutlu olacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına inanılır.

Rüyada kefen satın almak kendi hakkında güzel sözler duyulacağına, uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kekik satın almak eğer bekarsa hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, kazancının çoğalacağına alamettir.

Rüyada keklik satın almak bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine işarettir.

Rüyada kelek satın almak büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada kelle paça satın almak sabır ve azim ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, maddi zararının gittikçe azalarak biteceğine, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine rivayet eder.

Rüyada keman satın almak bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına tabir olunur.

Rüyada kemik satın almak haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, lüks bir hayat süreceğine ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kertenkele satın almak çocuk sahibi olunacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine inanılmaktadır.

Rüyada kese satın almak çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine, saygın ve ünlü biri olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada keser satın almak sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, hayatının iplerini eline alacağına delalettir.

Rüyada kılıç satın almak yeni bir hayat kuracağına, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada kilim satın almak hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, ağız tadının yerinde olacağına işarettir.

Rüyada kilise satın almak iş hayatında rahat edileceğine, huzurlu ve sakin bir yaşama, hayırlı bir döneme girileceğine, sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına alamettir.

Rüyada kına satın almak uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kireç satın almak tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kivi satın almak yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kızılcık satın almak alınacak kararlar ve atılacak adımlar sayesinde üzerinde çalışılan bir projenin ayağa kaldırılacağına, sevilen, takdir edilen kişi olacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada klima satın almak yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada klozet satın almak almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, bereket ve rahat içinde yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada köle satın almak borçlarından sevdiklerinin vereceği destek sayesinde kurtulacağına, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada köprü satın almak çok iyi atılımlar yapılacağına, mutluluktan havalara uçacağına ve çok güzel günler göreceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Rüyada kot satın almak sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına delalet eder.

Rüyada köy satın almak tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kravat satın almak gelirinin artacağına, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, borçların hafifleyeceğine, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada krem satın almak ömrünün uzun olacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, uzun süre bir kişinin kalbini almaya çalışacağına ve buna vakıf olacağına alamet eder.

Rüyada kül tablası satın almak çok mutlu ve güler yüzlü bir insan olacağına, büyük kazanç sahibi olacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine inanılır.

Rüyada kulaklık satın almak herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kum satın almak olumlu şekilde etkileneceğine, bahtının açık olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kumanda satın almak çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, çevresinin şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada kumbara satın almak deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada künefe satın almak sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, rütbe edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada küp satın almak etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, bir olayda üzülmesine dahi gerek olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kupa satın almak sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, malını ve canını emniyete alacağına, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kurabiye satın almak ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuranı kerim satın almak uğranılan zararların telafi edileceğine, sevgi göreceğine, bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına yorumlanır.

Rüyada kurbağa satın almak maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin hayatı renklendireceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kurban satın almak iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük kısmetler elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kürdan satın almak sağlık sorunlarından kurtulacağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına işaret eder.

Rüyada kurdele satın almak iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, kötü günlerin arkada kalacağına yorulur.

Rüyada kürek satın almak güzel günler geçireceğine, çok doğru bir yol tutulacağına, sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada kürk satın almak bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Rüyada kurşun satın almak işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine delalet eder.

Rüyada kuş kafesi satın almak alınan borçların günü gününe ödeneceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine alamet eder.

Rüyada kuşburnu satın almak kısmetinin açılacağına, kendisine düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada lale satın almak sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lastik satın almak aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada lavaş satın almak kendisini huzurlu hissedeceğine, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada leğen satın almak aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, mutlu bir hayat kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada lens satın almak her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine tabir olunur.

Rüyada levrek satın almak eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada limonata satın almak huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına yorulur.

Rüyada lokanta satın almak gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, bilmek istediklerini öğreneceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına işarettir.

Rüyada lokum satın almak rızkının çoğalacağına, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, gam ve keder çekmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada lor satın almak aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, hakkında iyi yorumlar yapılacağına işarettir.

Rüyada mağaza satın almak uzun bir seyahate çıkılacağına, Allah yolunda yürüyeceğine, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada makarna satın almak çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacağına ve dertsiz bir sürece gireceğine, insanlara iyilik yapmaya, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada makyaj satın almak geleceği için kendisine cesaret vereceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, her zaman hak ettiğini alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mal satın almak çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işlerinin ve çalışmalarının her zaman tıkırında gideceğine yorulur.

Rüyada malikane satın almak işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine delalet eder.

Rüyada manda satın almak anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına, yaptığı her işle daha fazla tanınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada mandal satın almak hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak yaşlanacağına, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına alamet eder.

Rüyada mangal satın almak arkadaşlarıyla dayanışma ve sevgi içinde olacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mantı satın almak hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, hayırlı ve güzel haberler alacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına yorumlanır.

Rüyada masa sandalye satın almak kazancın ikiye katlanacağına, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm bulunacağına delalet eder.

Rüyada matkap satın almak sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, sosyal hayatında mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada maymun satın almak sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, büyük ses getirecek işlere girileceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada mayo satın almak işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada mazot satın almak geçim sıkıntısının olmayacağına, büyük bir zenginliğe kavuşulacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada merdane satın almak tövbe edip hak yolunu seçeceğine, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, bazı kişiler ile ortak olacağına ve rahat hissedeceğine inanılmaktadır.

Rüyada mermer satın almak az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada metre satın almak yeni kişilerle tanışacağına, beklemediği bir yerden elde edeceği paranın kendisine ilaç gibi geleceğine, evlat sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada midye satın almak büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine, büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine işarettir.

Rüyada minder satın almak sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mısır koçanı satın almak belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada misk satın almak sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, sıkıntılarının son bulacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına alamettir.

Rüyada misket satın almak eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine, rahat bir döneme girileceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada misvak satın almak kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, karakteri ve çalışkanlığı ile iş alanında ismini altın harflerle yazdıracağına, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada motosiklet satın almak rızık bolluğu içinde olacağına, daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, öz eleştiri yaparak, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada mücevher satın almak güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, prensiplerinden asla taviz vermeden dimdik ayakta kalıp, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada muska satın almak kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine alamet eder.

Rüyada musluk satın almak aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mutfak önlüğü satın almak huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada nalbur satın almak emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, bir aile büyüğünün ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada namazla satın almak çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, kısa bir zaman içinde maddi açıdan kar getirecek bir işe adım atılacağına, zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada namazlık satın almak ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, büyük kazançlar sağlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada nar ekşisi satın almak endişelerin sona ereceğine, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada nargile satın almak maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunacağına, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada nergis satın almak emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen bir yakınını kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, herkesi kendisine imrendireceğine inanılmaktadır.

Rüyada ocak satın almak insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, daha rahat bir hayatı olacağına alamettir.

Rüyada ok satın almak insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, her zaman sosyal biri olacağına tabir olunur.

Rüyada oklava satın almak kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, hayatının kolaylaşacağına ve yüzünün güleceğine, huzurlu bir hayata adım atacağına delalettir.

Rüyada okul satın almak yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, kendi işini kuracağına inanılmaktadır.

Rüyada org satın almak hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, saygınlık göreceğine, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada örgü satın almak kendisini kötü durumlara sokmayacağına, mallarının hayırlı olacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada orkide satın almak hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada orman satın almak mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, zor bir durumdan kurtulduktan sonra Allah’a şükredilmesi gerektiğine, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına delalet eder.

Rüyada otel satın almak bütün maksatlarının gerçekleşmesine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, hikmete kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada oya satın almak yetenekleri ile ön plana çıkacağına, maddi durumunu düzeltmiş olmanın kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakında çok daha iyi bir konuma gelmesini sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oyun satın almak eline çok güzel fırsatların geçeceğine, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada oyuncak satın almak ailesine emek vereceğine, bundan sonraki hayatında daha akıllı ve programlı bir şekilde yaşayacağına, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada pamuk satın almak dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, yetkili bir göreve atanacağına alamet eder.

Rüyada papatya satın almak uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine yorulmaktadır.

Rüyada parfüm satın almak hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, mutluluktan havalara uçacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada paspas satın almak çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine delalettir.

Rüyada patates kızartması satın almak yeni başlangıçlar yapacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine işaret eder.

Rüyada paten satın almak çok saygın bir kişi olacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada pazı satın almak aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, keyfinin, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, sıkıntılarının biteceğine inanılır.

Rüyada peçe satın almak mutluluktan havalara uçulacağına, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine işarettir.

Rüyada pencere satın almak kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, önemli yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada penguen satın almak elinin bolluk göreceğine, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada pestil satın almak yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, kazancın artmasına, ana baba duaları sayesinde hayat içerisinde hem çok saygın ve hem sözü geçen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada petrol satın almak başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine inanılır.

Rüyada pike satın almak kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, başarıya giden yolda hiçbir engeli olmayacağına, sorunların aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada piliç satın almak iş dünyasında hatırı sayılır bir itibara sahip olması nedeniyle sürekli yeni iş teklifleri alacağına, daha yeni ve daha güzel çalışmalar gerçekleştirebileceği bir ortam kazanmış olacağına, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının etrafındakileri kendisine imrendireceğine alamet eder.

Rüyada pırasa satın almak hayattan her istediğini elde edip gözü açık gitmeyeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye delalet eder.

Rüyada pırlanta satın almak rahat edilecek bir döneme girileceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, bir arzusunun gerçekleşeceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına işarettir.

Rüyada pişi satın almak umutlarının çoğalacağına, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine rivayet eder.

Rüyada pişmaniye satın almak kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, engellerin aşılacağına, kaybedilen malları tekrar kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada piyano satın almak bilgi ile donanacağına, yarınlarına umutla bakacağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada pizza satın almak elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, yeni bir yol tutulacağına, zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada plak satın almak endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada porselen satın almak ideallerine kavuşacağına, rahat edeceğine, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada poşet satın almak yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüyada puding satın almak huzurunun yerine gelmesi için ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, çeşitli avantajlar elde edileceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada puro satın almak işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, güzel sözler işiteceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada radyo satın almak alınan yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada rakı satın almak işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, istenen her şeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada rende satın almak gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, mutlu ve huzurlu olacağına, doğru yatırımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada resim satın almak çok sıkıntılı bu dönemi geçtikten sonra gireceği her işte büyük başarılar kazanacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, problemlerini çözerek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada reyhan satın almak ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, haksızlığa ve iftiraya uğrayan masum bir iş arkadaşına kol kanat gereceğine, kendisine yeni bir iş bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada rimel satın almak hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada roka satın almak insanlardan takdir toplayacağına, hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada roman satın almak sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına delalet etmektedir.

Rüyada saç satın almak işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına, lüks içinde olacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine yorulur.

Rüyada sakatat satın almak engellerin ortadan kalkacağına, büyük sıkıntıları olmayacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada sakız satın almak değer verdiği kimselere yardımcı olacağına, bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, düşüncelerini uygulama, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine delalet eder.

Rüyada saksı satın almak başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, hayırlı kazançlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada şalgam satın almak ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada salıncak satın almak çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, kazaların ve belaların rüya sahibinden uzak olacağına işaret etmektedir.

Rüyada saman satın almak gönlünce yiyip içeceğine, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, herkesin şaşırtılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şamdan satın almak sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için harcanacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına alamettir.

Rüyada sandal satın almak birçok kişinin dikkatini çekeceğine, deyim yerindeyse kıpır kıpır olacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına işarettir.

Rüyada sandalet satın almak kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına yorumlanır.

Rüyada sarma satın almak imkân sahibi olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, manevi anlamda istediği huzuru yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada satır satın almak büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına delalettir.

Rüyada şato satın almak çalışma hayatında yaşadığı zorlukların biteceğine, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şeftali satın almak amaçlarına nail olacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve etmediği birçok şeye sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada şekerleme satın almak endişelerin son bulacağına, hayaller kurulacağına, alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada semizotu satın almak sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, önünü görür olmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sepet satın almak sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, gitmediği yerlere gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sigara satın almak işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sığır satın almak gülmek suretiyle şifa bulacağına, hoş olaylar yaşayacağına, çok yükseleceğine alamet eder.

Rüyada simit satın almak atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda kendini çok mutlu hissedeceğine, sevineceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sincap satın almak maddi olarak büyüyeceğine, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine işarettir.

Rüyada şirket satın almak ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sofra satın almak çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kısmetinin artacağına yorulur.

Rüyada şort satın almak canın ve malının her zaman güvende olacağına, aile bireyleri arasında çok büyük ve karlı bir iş için bir ortaklık kurulacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına yorulur.

Rüyada sosis satın almak sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, her işten alnının akıyla çıkmaya delalettir.

Rüyada su hortumu satın almak işlerinde ve ticaretinde zarar etmeyeceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada su şişesi satın almak sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sülük satın almak sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, başarı ve zafer kazanacağına, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sürahi satın almak hayatının kolaylaşacağına, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına, ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada sürme satın almak hoşlandığı kişinin iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına, başarılarının sürekli olacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada süzgeç satın almak kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına delalettir.

Rüyada tabak çanak satın almak girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, sorunlarının çözüleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tabanca satın almak evli ise çocuk sahibi olacağına, sorunlarının azalacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tablet satın almak aile büyüklerinden hayattakiler için iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada tablo satın almak sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, kazancının daha da artacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabure satın almak endişe duyulan konularda rahatlığa çıkılacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tabut satın almak rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, geçim derdi çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada taç satın almak hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada tahin pekmez satın almak küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine işarettir.

Rüyada tahin satın almak maddi olarak ferahlık yaşanacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kısa süre içinde ünlü bir kişi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tahta satın almak hayattan aldığı zevkin ve keyfin artmasına vesile olacak olaylanı cereyan edeceğine, hayatın tadına varacağına, eşi, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada takma tırnak satın almak gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine, insanların saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada takvim satın almak iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tandır satın almak kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, bazı sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için Allah’ın çok büyük yardım edeceğine delalettir.

Rüyada tank satın almak evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarak satın almak kendisine verilen görevi yerine getirmek için gereken imkânların sağlanacağına, mutluluk gözyaşı dökeceğine, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tarçın satın almak Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada tarhana satın almak maddi ve manevi olarak çok daha iyi bir duruma geleceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada tarihi eser satın almak mutlu bir beraberlik yaşayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada tartı satın almak kendisini her türlü ispat edip refaha ulaşacağına, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, çok büyük mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyada tavla satın almak korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, güzel bir ilişkiye başlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tay satın almak halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, maddi koşullarının çoğalması sayesinde maneviyatının da çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tayt satın almak söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına inanılmaktadır.

Rüyada tencere seti satın almak çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, zenginliğe sahip olunacağına tabir olunur.

Rüyada terazi satın almak hayatının belli bir rutine oturacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, yeni bir projenin başına geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tereyağı satın almak kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, rahat rahat yaşayacağına, işlerinin rast gideceğine inanılmaktadır.

Rüyada termos satın almak sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, zarar gören insanlara yardım edeceğine, bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına alamet eder.

Rüyada testere satın almak yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada testi satın almak sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine, mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına inanılmaktadır.

Rüyada tığ satın almak çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine işarettir.

Rüyada tilki satın almak sıkıntılarını ve sorunları halledeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, rızkının ve kazancının bollaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tornavida satın almak sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sevdiklerinin hep yanında kalacağına işarettir.

Rüyada tost satın almak kazancının beklentilerinin çok üstünde olacağına, kalabalık ve neşe içinde günler geçirileceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine delalettir.

Rüyada tren satın almak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, işlerinin toparlanacağına, yeni başlayacağı bir projede tüm zorlu, zahmetli ve sancılı evrelerini ve aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına delalet eder.

Rüyada tül satın almak ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada türbe satın almak çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına inanılır.

Rüyada türk bayrağı satın almak yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, helal ekmek yiyeceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tütün satın almak kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada tuvalet satın almak özel duygular besleyeceği kişiden duygularına karşılık alacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada tv satın almak çok zor bir durumda kalan bir sevdiğine yardım edeceğine, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, ağız tadının yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uçurtma satın almak borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına, kızı olanların kızını gelin edeceğine, rızkının da çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ütü satın almak ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına inanılır.

Rüyada uyuşturucu satın almak ailesini daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada vapur satın almak çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, moralinin düzeleceğine delalet eder.

Rüyada vazo satın almak gireceği çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına inanılmaktadır.

Rüyada vinç satın almak mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, karlı bir işe girileceğine, başarılarının takdir edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada viski satın almak yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada vişne satın almak uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, şansın ve istikbalin açık olduğuna alamet ettiği söylenir.

Rüyada votka satın almak çok büyük çalışmalara girileceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına tabir olunur.

Rüyada yarma satın almak sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yasin satın almak Allah’ın kendisine her şeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, arkadaşını bir konuda başarıyı elde edebileceği konusunda cesaretlendireceğine, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yazlık satın almak hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, ailesine kol kanat gereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yelpaze satın almak gireceği bir işle birlikte çok daha fazla şey öğreneceğine, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada yengeç satın almak ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, kafasının rahat edeceğine, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil bakla satın almak emeklerinin karşılığını alacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yiyecek satın almak uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, büyük bir sürpriz yaşayacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine alamet eder.

Rüyada yoğurt satın almak hayatın tadına varacağına, arabuluculuk yapılacağına, her şeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine delalet eder.

Rüyada yorgan yüzü satın almak rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, sevgi ve barış ortamının kurulacağına, dinamik olacağına işarettir.

Rüyada zarf satın almak anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada zehir satın almak adımlarını daha sağlam atacağına, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına, işinde ustalaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zencefil satın almak yeni bir işte yüksek bir makama sahip olunacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine yorulur.

Rüyada zeytinyağı satın almak kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, helal lokma yiyeceğine, başarılarına olumlu yönde etki edecek kararlar vereceğine yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Muhsin Yilmaz

Merhaba. Bir aktarda bayan bir satıcıdan roka satın aliyorum. rokalar beyaz bir tabağın üzerinde yaklasık 6 7 taneler yeşil renkliler ve düz ve tırtıkli olanlarindan karisiklar. üzerleri sulu yikanmış gibi hatirliyorum . ve temizler uzerlerinde kir vs yok. tabagı iki elimle tutuyorum derin olmayan düz beyaz bir tabak. Satıcı kadin bana tarif ederken 3 tanesini demleyin en fazla diyor. bu esnada bir tane tirtiksız düz olan rokayi sapindan tutup sag elime aliyorum. Çok etkilidirler 3 tanesiyle çay yaparsinız diyor. Bitki cayi tarifi verir gibi.