Rüyada Sav Getirmek

Rüyada sav getirmek çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, akrabalarının, yakınlarının, arkadaşlarının ve dostlarının yardımıyla sıkıntılarından, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, darda kalınan bir durumda hatrı sayılır bir aile büyüğünün yol göstereceğine ve şifa olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sav getirmek hayırlı bir haber alınacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, hanesinin bollukla dolacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına işarettir.

Rüyada sav getirmek çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, hak yemeyeceğine, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin adının ülke dışında yayılacağına, iyileşeceğine, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, önemli ve büyük adımlar atacağına, elinin bollaşacağına delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments