Rüyada Sehiv Secdesi Yapmak

Rüyada sehiv secdesi yapmak fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına, yaptığı her hamle ile daha güzel bir olayla karşılaşacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, sevinçli haberler geleceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin iş arkadaşları ile iyi anlaşacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sehiv secdesi yapmak çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, memuriyet makamında yüksek mertebelere ulaşacağına, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, gönül hoşluğu yakalayacağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada namazda sehiv secdesi yapmak eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, rahata ereceğine, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, büyük bir zenginlik kazanılacağına, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına yorulur.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, başarıya giden yollarını açacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına, korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, ticarette başarılı olacağına delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yılmaz

Merhaba. Rüyamda ikindi namazı kılıyoruz arkamda üç kişi bana uyuyor. . Kamet getiriyorum sonra da ellerimi açıp ezan duasını sesli okuyorum. Gömleğimin kollarını indiriyorum sol kolumu düğmeliyorum sağı düğmelerken cemaati bekletiyorum diyerek düğmelemeden Tekbir alıp namaza başlıyorum. Her rekatı hatırlıyorum .İlk rekatta arkamdaki bir kişi gülüyor. Namazın son oturuşunda iken tahiyyatı okuyorum ve ben üçüncü rekattayım son rekatı kılmadım diye tekbir getirmeden ayağa kalkıyorum. Arkamdaki cemaat ayağa kalkmıyor bana uymuyor. sonra ben yanıldığımı anlayıp tekrar oturuyorum tahiyyatı okuyup sadece sağa selam vererek sehiv secdesine gidiyorum cemaatte benimle gidiyor. son tahiyyatı bitirip selam verip namazdan çıkıyoruz.

suat ben

merhaba hocam rüyada annem ve babam ile birlikte 5 defa secde yapıp devamında 2 rekat namaz kılıyoruz.