Rüyada Şehriye Çorba Görmek

Rüyada şehriye çorba görmek sevdiği ile mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, sıkıntı çektiği konularda çok iyi bir sonuca ulaşacağına, iyi habere, dayanağı olmayan hiç bir şeye itibar etmeyip kafasını rahat tutacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, sağlıkla ilgili bir sorunun tedavi edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada arpa şehriye çorbası görmek çok hayırlı işlere gireceğine, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, rahatının, lüksünün ve konforunun baki olacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına işaret eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin kazancını çoğaltacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, itibar göreceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, yeni ve faydalı bir alışkanlık edinileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tavuklu şehriye çorbası görmek uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar yapmak için harekete geçeceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, büyük kazançlar elde edileceğine, gittiği yolda çok başarılı olacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, manevi olarak huzurlu olacağına, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tel şehriye çorbası görmek etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, yaşanan kötü gidişe dur diyeceğine, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, zengin bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, yapacağı büyük çalışmalar sayesinde çok yüksek mevkilere sahip olacağına, inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine, güç ve kudret sahibi olacağına, canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cemile

Rüyamda şehriye çorbası yapmış ım pirinç pilavı ve patates yemeği de var işçilere vermeye çalışıyorum ama yemek yetmiyor pilav azalıyor patates tabakta az oluyor başka iki bayan işçi yemeğe geliyor biz kurufasülye var diye geldik diyorlar pilava şehriye yı ilave edip çoğaltmaya çalışıyom. Şehriyenin suyu yok zaten pilav gibi olmuş diye düşünüyorum. birde ocağı yakıp çay koymaya çalışıyorum ama Ocak yanmıyor yanımda Ablam var al sen yak diye ona çakmağı veriyorum