Rüyada Şehriye Kesmek

Rüyada şehriye kesmek kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, çok iyi mevkilere geleceğine, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul edileceğine, içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduracağına, çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına delalettir.

Yorumcuya göre aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına, uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, hastalıkların son bulacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine işaret eder.

Rüyada şehriye kesmek ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, kazancının ve canın güvence altında olacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şehriye kesmek okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, kazancın katbekat arttırılacağına, ticarette başarılı olacağına, insanlara olan güvenin artacağına, çok büyük işler gerçekleştireceğine, iş yaptığı ortakları ile uzun soluklu projelerde yer alacağına alamet etmektedir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, gözünün hiç bir şeyde kalmayacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments