Rüyada Şehriye Yemek

Rüyada şehriye yemek hayatının bir düzene gireceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde ve kazancında bereket göreceğine, İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin belalara denk gelmeyeceğine, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, kendi işini kurmak için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada arpa şehriye yemek gelişim içine girileceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, huzura erileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına, alınteri dökerek helal para kazanacağına, yüzünün güleceğine, alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına yorulur.

Rüyada tel şehriye yemek kar sağlayacağı işlere gireceğine, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine, işindeki bereketin, verimin ve bolluğun artacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, sevdiği kişiler ile bazı işlere gireceğine alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, nasiplerini alacağına yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Saniye

Rüyamda uzun bir yürümeden sonra küs olduğum babaannem ve Halamın evine gidiyoruz başlarında sarı bir eşarp var ikisininde, onlarda yoğurtla şehriye karıştırıp yiyorum .

Ergün

Rüyada yere dökülmüş arpa şehriye yemek ne anlama geliyor