Rüyada Şeker Aramak

Rüyada şeker aramak bazı masumların duasını alacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, başarılarının eksilmeyeceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, bir problemi çözmek için kime gideceğine karar verip alınacak tavsiye ile esenliğe kavuşacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine işarettir.

Rüya yorumuna göre rüya sahibinin özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine, yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, uzun zamandan beri iş hayatında yaşadığı sorunlardan kurtulmak için çok başarılı bir kişi ile ortaklık kuracağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine alamettir.

Rüyada pudra şekeri aramak hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine, yeni işlere atılacağına, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, erkek çocuğu olacağına, kafasının sakinleşeceğine inanılır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, evlatlarından hayır bulacağına, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada toz şeker aramak planladığı projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, ticaretinin açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, uzun soluklu ve mutlu bir ilişkiye başlanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, hatalarından erken döneceğine, yakında kendisinin çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kaya..

Merhaba rüyamda nenem bnden toz şeker getirmemi istedi aradım ama bulamadım daha sonra nenem gelip buldu na anlama gelir?

Büşra

ruyamda 5 kutu cocuklugumda yedigim şekerlerden aldim, eski erkek arkadaşımın yanindayken onlari çantamda bir türlü bulamadim.