Rüyada Şeker Çaldığını Görmek

Rüyada şeker çaldığını görmek borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, yakın bir dostunun yüküne ortak olacağına, kalben çok rahat edileceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, zorlukların ve kavgaların biteceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, hayatının afiyet içinde geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada şeker çaldığını görmek geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, işlerini büyütüp geliştireceğine, hayırlı kapıların açılacağına, büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına işaret eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin her zaman el üstünde tutulacağına, emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, kalkınacağına, hayalini kurduğu yaşamın kapılarını aralamak için de büyük fırsatlar yakalayacağına, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şeker çaldığını görmek sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına alamet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı görenin işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, İslamiyet ve tasavvufla ilgilenerek kendisini üzen durumlara karşı bakış açısını değiştireceğine, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, ailesinde büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İkra

Hayırlı sabahlar . Rüyamda eve giren hırsızın şeker çaldığını gördüm. Eşimi uyandırmaya çalışıyordum ama eşim uyanmıyordu . Ve sonunda uyandı bende kalkıp bağırmaya çalışıyordum ama sesim çıkmıyordu. ama hiç bir rüya tabirinde yok bu rüyanın anlamını açıklayabilir misiniz acaba

Fazilet

Rüyamda 3 tane cam bayram şekeri çaldığımı gördüm hatta içimden tanıdık birinden çaldım sonra söyler helalleşirim dedim kendi kendime az ilerdede birisi sarı şeker dağıtıyordu alıp almadığımı bilmiyorum bukadar