Rüyada Sesi Çıkmadan Ağlamak

Rüyada sesi çıkmadan ağlamak kendisine kötü bir süreç içinde iken maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, yapılan her işte çok değerli deneyimler kazanılacağına, evlat sahibi olacağına, çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin dertlerin bitip huzura erileceğine, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, gelirinin çoğalacağına, başarısının artacağına rivayet eder.

Rüyada sesi çıkmadan ağlamak fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, yaşamının tazeleneceğine, dertlerine derman arayacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, hayırlı bir işe iştirak edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sesi çıkmadan ağlamak çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, hedeflere ulaşılacağına, gireceği büyük bir iş sayesinde hiç beklemediği bir anda bir miktar hayırlı paraya ve mala kavuşacağına, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceğine, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments