Rüyada Sevdiğin Erkeğin Başka Kızla Fotoğrafını Görmek

Rüyada sevdiğin erkeğin başka kızla fotoğrafını görmek kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine ve mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına, vakit kaybetmeden müdahale ederek işleri eski haline getireceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, eline para geçeceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin başka kızla fotoğrafını görmek çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, sorunların tatlıya bağlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin ilim irfan öğreneceğine, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeğin başka kızla fotoğrafını görmek gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına, yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin çalışmalarının karşılığını alacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, önem verdiği bir kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin içinin ferahlayacağına, kazancının çok bereketli olacağına ve mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine delalet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Sevdiğim adamı üç kızla beraber içki içerken çekilmiş resmini gördüm.

Ece Durur

Rüyamda hareket halinde bir otobüsteydim. Otobüs doluydu ve tanıdıklarımdı. Sonra şoför otobüsü patlatacağını söyledi. Bende dehşet bi son olacağını düşünerek açık otobüs kapısından atladım. Bir kişi daha benimle atladı. Kim olduğunu hatırlamıyorum. Sonra biraz sakladık. Eve döndüğümde otobüsteki arkadaşlardan birini gördüm. Otobüs patlatılmamış. Boşuna kaçtım diye düşündüm.

Gülcan

Hocam ben rüyamda hoşlandığım adamın instagramda sevdigi kadınla birlikte beraber profil fotoğraflarini gördüm.

Esma

Sevdiğim adamı mor elbise giymiş bir kız ile el ele arkaları dönük bir şekilde fotoğraf çekilmiş olarak gördüm. İlk başta nişanlanlandığını düşünmüştüm.

Yıldız

Rüyamda sevdiğim çocuğun sevgilisiyle konustugumu gördüm ve bana birlikte oldukları fotolari gösteriyordu