Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sana Arkadan Sarılması

Rüyada sevdiğin erkeğin sana arkadan sarılması sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağı bazı zamanlar geçireceğine, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, hayırlı işlere gireceğine, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, yeni işlere gireceğine rivayet eder.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin endişe edilen durumların ortadan kalkacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, çocuklar gibi mutlu olacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, layık olduklarının Allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana arkadan sarılması büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, yakın bir zaman içerisinde kendi işinin sahibi olunacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana arkadan sarılması elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, dine olan düşkünlüğü ve sevgisi sayesinde insanlara yol gösterecek ve onları dine yöneltecek konuma ulaşacağına, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, yüzünün gülmesine vesile olacak durumlar meydana geleceğine alamet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aynur

Ruyamda hoslandigim erkekle bir eve getdik sanirim onlarin evi idi sonra yataga uzandik bana sarildi arkadan bu ne demek?

Elif

Rüyamda benim sevdiğim ama bana büyük haksızlık eden erkeği gördüm, o benş sevmiyor. Bi bakkallar var oraya gidiyorum birden arkamdan sarılıyor kolu karnıma sarılıyor – burda uyuduğum halde karnımda bir şeyler havalandı- başı soldan öne doğru uzanıp geldin sonunda falan diyor bende elini ittirip napıyorsun ya diyorum rüyanın bu kadarını hatırlıyorum