Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sana Mesaj Attığını Görmek

Rüyada sevdiğin erkeğin sana mesaj attığını görmek akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına inanılmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin hayatının adeta cennete döneceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, hayat enerjisinin yenileneceğine, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana mesaj attığını görmek adını aklamayı başaracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, itibar edineceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayatının neşe dolacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, kazancını bir kişiden elde edeceğine, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana mesaj attığını görmek kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibinin gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize , güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
37 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melek

Sevgilimle kavga ettikten sonra Rüyamda bana mesaj atti. Mesajda söyle diyordu Ben ne yapacagim simdi ve sonunda yeşil bir kalb vardı.

Rüqeyya

Rüyamda eski sevdiğim erkek mesaj atıb samimi bir şekilde konuşuyordu

Bir Kız

Rüyamda flörtüm bana bebek fotoğrafları atıyordu ben de baba olmak istiyorum diye

Gülçin

Rüyamda sevdiğim kişi bana mesaj atmış, mesajına 5 dakika geç cevap verdiğim için biraz sinirlenmiş ve bana istediğim pembe pahalı elbise aldığını ve şu elbiseyi başka bir kız ile bana ileteceğini mesaj atmışdı.Ve biraz zaman sonra o kız o elbiseyi bana getirdi ama ben o elbiseye açıp bakamadan rüyadan ayrıldım.lütfen yorumlarmısınız?

Gülçin

Teşekkürler

Hacer

Rüyamda sevdiğim çocuk beni sevdiğini söyledi sonra başka biri de bana sevdiğini söyledi ikisi arasında kaldım ama gönlüm mesaj atan çocuktaydı bunun anlamı nedir ne yapmalıyım

Aleyna

sevdiğim kişi bana mesaj atıyordu sanki sohbet başlatmaya çalışır gibi bir mesajdı sonra uyandım gerçek mi diye değilmiş bunun anlamı nedir

zeyno

rüyamda eski konuştuğum çocuğun bana mesaj attığını gördüm fakat geçen hafta ben ona mesaj attım ama o bana cevap vermemişti

Rana Öztürk

Rüyyamda eski sevgilim (hala seviyorum) yılbası gecesi saat 4.20 de bana yazıyor ama yazıyı geri çekiyo bu nedir