Rüyada Sevdiğin İnsanı Yanağından Öpmek

Rüyada sevdiğin insanı yanağından öpmek sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, korkularının üzerine gideceğine, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin aydınlığa çıkılacağına, hayat standartlarının yükseleceğine, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine, mesleğindeki statüsünün artacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin insanı yanağından öpmek isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, ferahlık veren sözler duymaya, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, kendisini Allah yoluna adayacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin mevcut bir konuda araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine, rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin beğenisini kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin insanı yanağından öpmek manevi bir rahatlama yaşanacağına, ailesini gururlandıracağına, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına, ahiret inancına göre yaşanacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına yorulur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin makam ve söz sahibi olacağına, masa başı bir işe gireceğine, işlerine dört elle sarılacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, kavgaların biteceğine, kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments