Rüyada Sevdiğin Kişinin Para İstemesi

Rüyada sevdiğin kişinin para istemesi çok büyük ve güzel çalışmalar ortaya koyup büyük başarılar kazanılacağına, huzursuzlukların sona ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, başarılı ve kazançlı olacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına alamettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, arzu ve isteklerine kavuşacağına, ters giden durumların düzeleceğine, hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, yepyeni biri haline geleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin para istemesi aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, zararlarını daha çok çalışmayla telafi edileceğine delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, huzurlu bir yaşam süreceğine, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, para, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, çekilen çilelerin sona ereceğine yorumlanır.

Rüyada sevdiğin kişinin para istemesi ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, malının üstüne mal ekleyeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin aile hayatında kendisini daha mutlu edecek bazı olaylar yaşayacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, evi yoksa ev alacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can

Borç istenmesi:

Rüyamda tanıdığım ve sevdiğim bir abi benden borç para istiyordu. Bende tamam gönderiyorum dedim ve sonra uyandım.