Rüyada Sevdiğin Kişinin Yanına Gelmesi

Rüyada sevdiğin kişinin yanına gelmesi ticarete adım atacağına, üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine, bazı konularda sevdiği kimselere önayak olunacağına, makam edineceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların bitmesini sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin emeklerinin boşa gitmeyeceğine, iş konusunda yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, ticarette başarılı olacağına, makam sahibi olacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin yanına gelmesi insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, ideallerine kavuşacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kimsenin maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin yanına gelmesi uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, çareye ve çözüme ulaşacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı güzel gelişmeler yaşanacağına, çok rahat bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin sadaka ya da zekat vereceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, rahat bir nefes alacağına, sevinç duyulacak bir haber alınacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Rüyamda kısa süreli görüştüğüm ve şuan ayrı olduğum hoşlandığım adam, benim sehrime geliyor benim için mesleğine benim sehrimde devam ediyo bi yol kenarında karşılaşıyoruz çok mutlu oluyorum onu gördüğüme. Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

Seda

Rüyamda sevdiğim kişi bizim mahalleye geliyo ve bana elini omzuma atıyo ve dolaşıyoruz,konuşuyoruz ve gülüp eğleniyoruz.Sonra gidiyo ve bana diyorki tekrar gelicem görüşürüz diyo ve gidiyo sizce anlamı nedir?

Elif

Rüyamda gerçekte hoşlandığım ve benden hoşlandığını anladığım ama kafası karışık hallerine anlam veremediğim biraz soğuduğum kişiyi gördüm benim işteki terasımda beraber yemek saatiymis diğerleriyle gelip yanıma oturuyo ama o benim için geliyo belli mutlu yanımda ben bişey almaya kalkıyorum koştur koştur geliyorum bakıyorum yok ben gider gitmez kalkar normalde de yine gitti çok göremedim diye icleniyorum nerden cikicak diye bakıyorum ama o yan yana oturduğumuz zamanlar çok huzurlu mutlu gülüyodu

Semih

Rüyamda sevdiğim kadın yanıma geldi. Bizim evin binanın dış kapısındaydımn ben. Ayakta dikiliyordum. Çok mutlu işveli bir şekilde bakarak Bana sarılmak ister gibi yanıma geldi bana yaklaştı başını omuzuna koyar gibi yaslandı bende ona bir şey söyleyecek gibi yapıp dudaklarından öptüm.

Semih

Teşekkür ederim

Ömür

Rüyamda sevdiğim çocuk yanıma gelmisti ben de dışarı onun yanına gittim sonra onun elleri çok sıcaktı annemin sesini duyunca o bir küçük kız çocuğuyla oynamaya. Başladı

Emre

3 ay önce benden ayrılan kız arkadaşımı gördüm yanıma geldi geri gitti

Tuğçe

Rüyamda hoşlandığım Çocuğu gördüm trendeydim yanıma gelip uzun beraberligimiz olucak demişti ne anlama geliyor

Userbilmemney

Rüyamda okuldaki sevdiğim çocuğu gördüm ama onunla daha tanışmadık adı baran ama yanıma geliyordu ve yanımdaki arkadaşım azraya bişey söylüyordu bende kıskandırdığını düşünüyordum daha sonra onunla beraber biyere gidiyorlardı bende peslerinden gitmek için eşyalarımı falan topladım ama onları bulamadım bu kadar