Rüyada Sevdiğin Kişiyi Başkasıyla Elele Görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasıyla elele görmek kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, adını aklamayı başaracağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, manevi açıdan tatmin olmanın ötesinde, maddi olanaklarının da tahmininden çok daha fazla artacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına tabir olunur.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin güzel bir haber almaya, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, mevcut kötü durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasıyla elele görmek kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, helal lokma yemesiyle beraber, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin hayatının güzellikler ve mutluluklar ile devam edeceğine, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, yarınların kendisine hayır getireceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi başkasıyla elele görmek musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, evlatlarına tecrübelerini aktaracağına, özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, kazançlı işlere girileceğine, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, dualarının kabul olacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
irem

rüyamda sevgilimi eski sevgilisiyle el ele tutuşurken gördüm ve aşırı sinirleniyordum ve sonrasında sınırlı bı şekilde uyandım

Elanur

Rüyamda platonik olarak hoşlandığım kişiyile buluşup yanımda bir arkadaşımı götürmüştüm arkadaşım bir süre vakit geçirdikten sonra onun elini tutup bıraktı neden böyle yaptığını sorduğumda da ondan kendisininde sonradan hoşlandığını söyledi ben de çok sinirlenip bayağı ağır konuşuyordum

Yonca

Ben rüyamda nişanlimi başka bir kızla el ele gördüm ve aile çok karışktı beni istemiyorlardi

İhsan

sevdiğim kızı başka biriyle elele gördüm
ve bende ordaydım