Rüyada Sevdiğin Kişiyi Düşünceli Görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi düşünceli görmek ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, yaşamını kolaylaştıracağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kazancının ve rızkının garanti olacağına, çalışmalarının takdir edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine ve bu sayede verdiği kararların hep doğru olacağına, her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi düşünceli görmek mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, çok güzel işlere gireceğine, helal ekmek yiyeceğine, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına alamet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, hayatının düzene gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi düşünceli görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına, uzun süredir beklediği huzurlu aile ortamına kavuşacağına, yakın dostlarının sorunlarını çözmek için elinden gelen her şeyi yapacağına, eşine değerli hediyeler alacağına tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur Kılıç

Rüyamda sevdiğim biri beni görmek için yanıma geliyor sohbet ederken çok düşünceli ellerinin soğuk olduğunu ısıtmaya çalıştığımı hatırlıyorum