Rüyada Sevdiğin Kişiyle Aynı Okulda Olmak

Rüyada sevdiğin kişiyle aynı okulda olmak iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, hayatının daha konforlu ve lüks duruma geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zamanda kurtulup ferahlığa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, rahata ereceğine, kalp kırıklığı yaşatacak bir olayla karşılaşan bir tanıdığa destek olunacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, karanlık zamanların aydınlanacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişiyle aynı okulda olmak kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, kalitenin değerini bileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, iş arkadaşlarının kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, maddi ve manevi olarak daha iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, sevdiğine kavuşacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyle aynı okulda olmak sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, esenliğe kavuşacağına, herkesin eline geçmeyecek kadar büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine rivayet eder.

Rüya alemine göre rüya sahibinin hayır duaları alınacağına, sorumlulukların azalacağına, aile içi huzur açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, evli ve tek çocuk sahibi kişiler için ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına alamettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

suan liseye gecis donemindeyiz ve ortaokulda sevdigim cocuk beni ariyodu bende meslege gidicem bana okul gelmiyo diye (normalde cocuk zeki) sonra bulusuyoduk ayni okula gidiyoduk sonrada uyandim zaten

Muhammet

Sevdiğim kızla eski ortaokulumdayız bir konuşma yapmak istiyorum ama bir türlü müsait olamıyoruz yalnız kalamıyoruz konuyu açamıyorum bir ara elini tutuyorum o an hiç bitmesin istiyorum en son okulun dibinde dışarıda bir yerde tam konuşcaz telefon çalıp uyanıyorum.

Esad

Rüyada Aşık olduğum kızı gördüm ve onunla aynı okula gidiyorduk fakat sınıflarımız ayrıydı