Rüyada Sevdiğini Otobüste Görmek

Rüyada sevdiğini otobüste görmek zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, kendi başının çaresine bakacağına, belalara denk gelmeyeceğine, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, şansa, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, güzel işler yapacağına, yatırım ve iş konularında desteğe ihtiyaç duyulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğini otobüste görmek sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, aile sahibi olup, yuva kuracağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin afiyette olacağına, yapılacak olan büyük bir çalışma sayesinde çok daha hayırlı kazançlar elde edileceğine, yeni bir iş fikrinin çok büyük kazançlar getireceğine, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevdiğini otobüste görmek zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, işlerinin iyi gideceğine, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına alamettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin bir kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile bir araya gelineceğine, sorunların tatlıya bağlanacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, bir büyüğünün yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, düşmanından kurtulmaya delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kenan

Merhaba
Rüyamda otobüsde hoşlandiğim kiza yer vermediğimi görmüşüm.Bu Ne Anlam veriyor?