Rüyada Sevdiğinin Gelmesini Beklemek

Rüyada sevdiğinin gelmesini beklemek çevresinin şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibinin işlerinin açılacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yaşamının bir disipline oturacağına, yakınlarından birinin vereceği destekle psikolojik olarak toparlanacağına, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin gelmesini beklemek içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, prestij sahibi olunacağına, kazancının tükenmeyeceğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, yeni çalışmalar ve alınmış olan borçların ödenmesi için çok büyük bir azimle çalışılacağına ve iş dünyasında çok iyi bir konuma getirileceğine, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, emrinde çalışacak insanları kendisinin yönetip, yönlendireceğine, büyük bir işe kavuşacağına yorulur.

Rüyada sevdiğinin gelmesini beklemek uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, hayatın gerçeklerini çok daha kolay ve tarafsız şekilde görme yetisine sahip olacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine inanılmaktadır.

Rüya kitabına göre Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine, kendi mutluluğunu sağlamak için her şansı değerlendirip, riske atılacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine rivayet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Ruyamda okulun kapisinda onunda cikmasini bekliyodum

Ceteris

Rüyamda üstü açık bir arabayla sevdiğimi bekledim ama gelmedi. Yanıma renkli saçlı esmer bir kız oturdu sonra çıktı gitti. Etrafta çok kar vardı ama yağmıyordu arabanın içi buzla kaplıydı.

Nefertiti

Rüyamda sevdiğim kişinin düğüne gelmesini bekliyordum

Yusuf

Rüyamda Sevdiğim kişinin işten gelmesini ve onu görmek umuduyla beklediğimi gördüm