Rüyada Sevgili Dövmek

Rüyada sevgili dövmek ferahlığa çıkılacağına, çok büyük ses getireceğine, hayatının düzelmeye başlayacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin büyük bir sorunla karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine, istediği gibi bir işe kavuşacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, huzur ve saadet bulacağına, girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına yorumlanır.

Rüyada abinin sevgilisini dövmek aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, hayatın kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, çok huzurlu ve güzel bir yuvaya sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada aldatan sevgiliyi dövmek parasal olarak çok iyi olunacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, iş yaşamının kolay ve zevkli hale geleceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine rivayet eder.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, bedeninde bir yara veya bir rahatsızlık var ise iyileşeceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada babanın sevgilisini dövmek çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, kazancın helal şekilde artırılacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, büyük işlere imza atacağına delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden büyük yardımlar alınacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen bir sorunun yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada erkek sevgiliyi dövmek yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, adının ülke dışında yayılacağına, bir kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, aile bireylerinden birine yardımcı olacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizce gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sevgilisini dövmek eskisi gibi başarılı işlere imza atacağına, iyi hissedileceğine, günah işlemeyi terk edeceğine, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, korkularının ve kuruntularının biteceğine, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, zorlukların kolaylıkla aşılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisini dövmek aksiliklerin ortadan kalkacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendirip kendisi için en doğru olanı yapacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, büyük bir başarıya ulaşılacağına, kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine yorulmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı görenin üst üste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına, günlerini insanlara iyilik dağıtmak için harcayacağına, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, neşeleneceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğinin sevgilisini dövmek hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, darda olan bir yakınına sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, maddi zararının giderileceğine, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, uzun zamandır hiç keyif almadığı kadar keyif alacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments