Rüyada Sevgili Gelinlikle Görmek

Rüyada sevgili gelinlikle görmek iş üstüne iş teklifi alacağına, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, yaşamının düzene gireceğine, adını işiyle duyuracağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Rüyada erkek sevgiliyi gelinlikle görmek kişinin ağız tadına kavuşacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin neşe ve sevinç içinde olacağına, mallarının artacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilimi gelinlikle görmek zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, işlerin rast gideceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, çok büyük maddi ve manevi rahatlığa erişileceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kişinin arkadaştan görülecek faydaya, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına, şimdiye kadar sahip olmak istediği her şeye sahip olacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı zor günleri geride bırakacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine alamet eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevgili Gelinlikle Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda hala sevdiğim eski sevgilimi gelinlikle görüyordum. Bir binada hazırlanmıştı ve dışarı çıktı arabaya binmek için. Onu görmeye çalışıyordum ama etrafında bir sürü insan vardı. Bir düğün vardı anlaşılan ama ikimizin düğünü değildi. Hayırolsun inşallah. Kavuşma var mı?

    • Sevgili Yusuf,
      Rüyada eski sevgilinin gelinlik giydiğini ve evlendiğini görmek faydaya, fırsatlara ve kısmete yorulur. Rüya yorumuna göre malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine; yakalayacağı fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine; kendisi için hayatta yeni ve güzel bir yol çizileceğine; gelecek dönemde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ve mutluluğu yakalayacağına delalettir.
      Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlık olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim