Rüyada Sevgili Tarafından Yanaktan Öpülmek

Rüyada sevgili tarafından yanaktan öpülmek yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bir akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, belalara denk gelmeyeceğine, fedakârlıklar yapacağına, ana baba için büyük bir ev alınacağına delalettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, yaptığı bir zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına yorulur.

Rüyada sevgili tarafından yanaktan öpülmek anlaşmazlıkların, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, olguların ya da durumların tehlike olmaktan çıkacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, evlat sahibi olunacağına, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin rızkının çoğalacağına, iyiliğe ve güzelliğe, kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, işine gösterdiği özen ve hürmet sayesinde çok daha iyi yerlere geleceğine, bolca romantizm olan yeni bir ilişkiye başlanacağına, işe giren herkesin kalkınacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgili tarafından yanaktan öpülmek edilen zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kendisini iyi doğrultuda eğiteceğine, ferahlığa çıkılacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine rivayet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kişinin istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, verimin ve bereketin geleceğine, işlerini büyüteceğine, rahatın ve konforun geleceğine, huzur duyacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments