Rüyada Sevgiliden Mesaj Geldiğini Görmek

Rüyada sevgiliden mesaj geldiğini görmek şifa edineceğine, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, daha derin bir ruhani hayata sahip olması ile beraber çevresindekilere de inancı hakkında doğru bilgiler vermeyi vazife edineceğine, kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına rivayet etmektedir.

Ulemaya göre aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, sevindirici şeyler duymaya işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliden mesaj geldiğini görmek işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken her şeyin yapılacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, sağlığa önem verilmesi, dinlenilmesi ve beslenmenin geri plana atılmaması sayesinde hasta olunmayacağına, ün sahibi birisi olunacağına, eşinin çok mutlu olacağına, başarılı bir kişi olacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada küs sevgiliden mesaj geldiğini görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin geniş bir ev satın alacağına, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, yeni ilişkiler kurulacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments