Rüyada Sevgilimi Yakın Arkadaşımla Görmek

Rüyada sevgilimi yakın arkadaşımla görmek insanlara her türlü yardımı yapacağına, yüzün güleceğine, hayatının güllük gülistanlık olacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine, rahata ereceğine inanılmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin kazanılan paranın artacağına, dualarının kabul olacağına, her daim temkinli olacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, yaşadığı huzurun biteceğine, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgilimi yakın arkadaşımla görmek elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, sıkıntılı ve üzüntülü zamanların sona ereceğine, rahata ereceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, bir iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin keyfe ve neşeye kavuşacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, sıkıntılarının son bulacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, anne babası ile bir arada yaşamaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilimi yakın arkadaşımla görmek düzeninin yıkılmayacağına, yetki ve imza sahibi olacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, zafer elde edeceğine, kaderinin yüzüne güleceğine, adından konuşulur olacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
28 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hüseyin Aslan

Sevgilimle arkadaşım yan yana bir koltukta oturuyordu. Arkadaşım sürekli sevgilime dokunmaya çalışıyordu. Sevgilim koltuğun ne tarafına giderse arkadaşım o tarafına gidiyordu. Sevgilime koltuktan kalkmasını söylediğimde kabul etmedi ve tekrardan arkadaşımın yanına oturdu

Azra Mina

İyi
Günler rüyamda sevgilimin tanığım bi kız arkadaşımla sevgili olduğu gördüm çok kötü o hissi çok derin hissetim rüyamda ama böyle bi şeyin olması mümkün değil diye düşünüyorum

Çağrı

Rüyamda sevgilim en yakın arkadaşımın evine gitmiş telefonla beni arıyorlar haber veriyorlar

Anonim

Ben sevgilimden istediğim herseyi bahane bulup en yakın arkadaşımla birlikte yapıyorlar hep böyle rüyalar görüyorum o yüzden de sevgilimle hep kavga ediyorum

Hayat

Rüyamda sevgilim ve en yakın kız arkadaşım birlikte uyuyorlardı ve ben onları ayırmak isteyince huzursuz oldular

Melike

Rüyamda sevgilim ve yakın arkadaşım geziyorlardı ve ben buna izin verdim. Onlar gezerken Rüyamda çok ağladım ve çok üzüldüm

İclal

Rüyamda sevgilim ve en yakın arkadaşım sevgiliydi (aslında rüyanın içinde rüya görüyorum) birliktelerdi ve en yakın arkadaşım sen bizi kıskanıyorsun diyordu ve ben hüngür hüngür ağlıyordum. Rüyamda uyandım ve sevgilime yazdım, rüyamı anlattım ve bana “onunla sevgili olsak ne yapardın?” Diye sordu..

Sena

Merhaba ben üniversite sınavına hazırlanıyorum arkadaşımla aynı illeri tercih yapacağız sevgilimle 5 senelik bir ilişkimiz var gideceğimiz ile Oda gelicek rüyamda arkadaşımla sevgilimin görüştüklerini ve sevgili olduklarını gördüm

Yağmur

Rüyamda eski sevgilim ve kızkardeşim yatakta yan yana yatıp sohbet ediyorlardı, bende vardım odada ve eski sevgilim kızkardeşime cinsel anlamda asıldı.

Anonim

Rüyamda sevgilimle yakın arkadaşım ben uyurken konuşuyorlardı. Bende bundan rahatsız olup ne konuştuklarını araştırıyordum. Yorumlarsanız mutlu olurum.

Byz

Rüyamda sevdiğim kişi sosyal medya uygulamada tanıdığım bir arkadaş için ‘ 17 Kasım(?) (tam net tarih hatırlamıyorum)sevdiğim kızın Doğum günü’ diye paylaşıyordu. Ben de o paylaşımdan sevgili olduklarını anlayıp çok üzülmüştüm. Benim arkadaş listemden kızı görüp istek atıp konuşup sevgili olmuşlar deyip üzgün üzgün dolaşıyordum. Çünkü sevdiğim kişi benden uzakta ve arkadaşımı gerçek hayatta görmedi diye bu yorumu yapıyorum rüyada kafamda.

Byz

Çok teşekkür ederimm 🙏🤗

Osman

Rüyamda sevgilim ve eski yakın arkadaşım tatile gidip fotoğraflar çekinmişler ben bunu sevgilime söylediğimde inkar ediyor ama sonra bi yerde eski arkadaşımla karşılaşıyoruz sevgilime temas ediyor ve ben onunla kavga ediyorum.

KEMAL MALKAÇOĞLU

İş yerimde bir arkadaşımla yemeğe gitmek üzereyken sevgilim gittiği bir imtihanda samimi olduğum arkadaşımın üç tekerlekli motorunu güle oynaya sürerek iş yerime gelmeleri ne anlama geliyor

KEMAL MALKAÇOĞLU

Teşekkür ederim