Rüyada Sevgilinin Ailesi Evine Gelmesi

Rüyada sevgilinin ailesi evine gelmesi başarılarının sürekli olacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına işarettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin kurulmuş olan bir ortaklık ile üst üste başarılar alınacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin ailesi evine gelmesi bir anda yükseleceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ferahlığa çıkılacağına, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin ailesi evine gelmesi zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, hayatındaki dengeleri yeniden sağlayabilmek için çaba harcayacağına ve başarılı olacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına, geçim sıkıntısına düşen bir iş arkadaşının bu sıkıntısını gidermesinde ön ayak olacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, yaşamın kolaylaşacağına, yaptığı işlerden, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, tecrübeli bir iş arkadaşından öğrendiklerini işinde aynen uygulayıp başarıya ulaşacağına yorumlanır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
16 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal

Hocam merhaba rüyamda eski sevgilime(şuan ayrıyız barışmıyor benimle ama gergin hala konuşuyoruz) ben mesaj atıyorum ailene söyle bize gelsinler tanışsınlar artık diye geliyorlar ailemle tanışıyorlar. Ben annesinin elini öpüyorum ve kardeşi ile sarılıyorum annem ve babam çok iyi anlaşıyorlar. Sonra tekrar aileler bir araya geliyor. Ben anne sevdin mi diyorum annem hiç sevmedim bunları diyor. Ben küçük kardeşini kucağıma alıp seviyorum sonra uyandım. Yorumlar mısınız rüyamı?

Semih

Rüyamda sevdiğim kişinin anne ve babası benim çay ocağım varmış oraya geldiler. Sevdiğim babası gelirken koşu bandı getirmiş. Çay ocağının köşesine koydu koşu bandı üzerine çıkıp koşu bandını çalıştırdı spor salonunda spor yapar gibi. Baktım harika bir performans sergiliyor adeta sporcular gibi. Bu sırada çay ocağında iki tane tanımadığım genç vardı birbirleri ile şakalaşıp rahatsız ediyorlardı. Sevdiğim babasına iltifat etmek için O gençlerden birinin kulağından tutup susun dışarı atarım dedim

Semih

Teşekkür ederim güzel yorum için inşallah tez çıkar 🤲 🙏

Cemile

Merhaba ruyamda şu an ayrı olduğum sevgilim ailesiyle birlikde bizim evimize tanişmaya gelmişler onceden benim haberim yokdu ama ruyada bile sevgilimle konuşmuyoduk ama ailelerimiz çok iyi idiler yemek felan yiyordular benide çok beyenmişdiler sonda eve gitdikde erkek arkadaşım bana güle güle bi şeyler söyledi bu ne anlama geliyor hocam soylermisiniz lütfen?

Kübra

İyi akşamlar;
Rüyamda sevgilimin ailesi bize geliyordu ama sevgilim yoktu bir telefon geldi bir yere gitmek için hazırlanırken onların olduğunu hatırlayıp gitmedim onlarla kaldım ortam biraz gergindi yorumlayabilir misiniz

Kübra

Çok teşekkür ederim iyi günler ☺️

Selda

Merhabalar
Bugün rüyamda erkek arkadaşımın ablası, eniştesi,babası,annesi bir anda bize geldiler. Oturup annem ve babamla sohbet ettiler güzel bir şekilde vakit geçirdiler.
Rica etsem yorumlar mısınız şimdiden teşekkürler

Ali Oruç

Merhaba benim sevdiğim kız var ikimizde evlenmek istiyoruz şuan bazı imkan kısırlamamız var birbirmizden ayrı şehirde yaşıyoruz ,rüyamda sevdiğim kız ve ailesi evmize gelmiş geceyi bizde kalmıştılar sabahsı bende sevdiğimi öpüp sarıldım sonra annesi uyanıp onu çağırdı bende annesine duyurarak yüksek sesle seni çok seviyorum sevdiğim söyledim . Tabir ede bilirmisiniz lütfen

Anonim

Hocam hayırlı günler rüyamda eski sevgilimin ailesini gördüm bayadir ayrıyız. Ailesi bize gelmiş babası ablaları falan benim geldiklerinden haberim yok bir baktım arabadan babası iniyor bana söylememişler ama beni istemeye gelmişler, o arada biz hala ayrıyız babası anneme biz söz verdik mi sözümüz de dururuz diyor sonra ablaları falan annemle konuşuyordu annem de yemek hazırlıyordu onlara yemek yemeleri için anlamı nedir acaba hocam yorumlar mısınız şimdiden teşekkür ederim ?