Rüyada Sevgilinin Başkasına Mesaj Attığını Görmek

Rüyada sevgilinin başkasına mesaj attığını görmek maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, önemli işlere imza atacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, hayatının düzene gireceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin başkasına mesaj attığını görmek geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ailesini yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, geçim sıkıntısı çekildiği için harcamalara daha fazla dikkat edileceğine ve tasarruf yapmaya başlanacağına, iş konusunda verimli, kısmetli bir yıl geçirileceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına işarettir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine ve gelirinin artacağına, hayatında esen güzel rüzgarların kendisini keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başkasına mesaj attığını görmek atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, huzura ve rahata kavuşacağına, yaşayacağı mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments