Rüyada Sevgilinin Başkasıyla Evlendiğini Duymak

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak makam ve kariyer sahibi olunacağına, hep dua edeceğine, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, rızkının genişleyeceğine, evliliğinde çok mutlu olacağına yorulur.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin manevi anlamda huzur içinde olacağına, güzel ve sevinçli günler görüleceğine, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, sorunlarından kurtulacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, rahata ereceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya başlanacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına, kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, şansının iyiye döneceğine, tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin başkasıyla evlendiğini duymak büyük bir ferahlama yaşayacağına, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin tanışacağı yeni kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Çiçek

Sevdiğim,ayrıldığım kişi küçük,basık,eski,merdivenleri olan,üst üste,çok kalablık bir evde,ablası da var,oda küçük,annem,kuzenlerim de var,ben de varım.Doğum g. de var adamn,bir sürü kız,kadın,erkekler de var,kutlama yapılıyor,adam hatta kendi başına kalkıp oynuyor sanki.Benimle de konuşuyor gibi.Ben daha çok arka plandayım,yani kendimi ortalara atmıyorum,hizmet falanediyorum,çekiniyorum.etkinlik bitince, herkes ayırlırken ablası anneme ve bana diyor ki, işte şunun kızını beğendik,ben üzülüyorum

Mrl

Rüyamda sevgılımın bırıyle evlendıgını goruyorum cok uzuluyorum ama aglamıyorum sokaklarda yürüyorum tanımadıgım bır kızla ustumdekı elbıseyı degısıyorum sokakta kar yagıyor