Rüyada Sevgilinin Burnunu Öpmek

Rüyada sevgilinin burnunu öpmek kardeşlerin birlikte iş kuracağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, kısmetin açılacağına, davranışları ile olduğu kadar hayat şekliyle de insanlara örnek olacağına, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına alamettir.

Rüya manasına göre rüya sahibinin sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, başarılarının artacağına, işlerindeki verimin ve rızkındaki bolluğun artacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin burnunu öpmek zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, rakiplerin çok ağır yenilgilere uğratılacağına, oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, gerçek mutluluğu tadacağına, eline geçen bütün fırsatları çok hayırlı ve çok doğru şekilde değerlendireceğine ve kazancının çok büyük olacağına, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada eski sevgiliyi burnundan öpmek elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, problemlerinin biteceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, makamının yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, Allah’a yakınlaşmak için sevap işlerinden geri kalmayacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, geçmişte yaşanan acıların unutulacağına yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments